2737
2739
نمیتونم عین خاری میره تو دلم هی تو دلم میزارمش چرا اینکارو کردم چرا اون حرفو زدم کاش میرفتم کاش دلشو ...

اره میفهمم چی میگی من میشینم خودمو کتک میزنم تا درد کتک زدن بچمو بفهمم خاک توسرم 

اصلا یهو وحشی میشم میرم مستقیم کتکش میزنم 

یهوویی دلم گریه میخاست انگار یچیزی همیشه منو ناراحت میکنیه یهویی دلم میگیره

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوسدارم دور شم از اونجا اما چنان خشم مغزمو کور میکنه که نمیذارم دور شم دوسدارم اون لحظه خشممو خا ...

روی خودت کار کن گلی...به قول دوستمون تا عصبانی شدی چندتا نفس عمیق بکش و با خودت بگو من حرفی نمیزنم که بعداً پشیمون بشم...اگه فکر می‌کنی خودت به تنهایی نمی‌تونی تغییر کنی حتما به روانپزشک مراجعه کن تا بتونه کمکت کنه🌸

🌸 اللهم عجل لولیک الفرج 🌸
اره میفهمم چی میگی من میشینم خودمو کتک میزنم تا درد کتک زدن بچمو بفهمم خاک توسرم  اصلا یهو وحش ...

عزییییزم درکت میکنم خیلی عذاب بدی به ادم وارد میشه اون لحظه اصلا نمیفهمه ادم چیکار میکنه بعدش که یادش میاد انگار دنیا خراب میشه رو سرت هی خودمو فوش میدم چه مرگمه چمه خوب مشکل مالی داری هر چی داری اون لحظه منطقم کور میشه دیونه میشم دنبال بهونه میگردم که دلمو خالی کنم اووووووفففف 😫😫😫😫

2728
عزییییزم درکت میکنم خیلی عذاب بدی به ادم وارد میشه اون لحظه اصلا نمیفهمه ادم چیکار میکنه بعدش که یاد ...

باور میکنی بیشتر مردم اینروزا نون ندارن خودشون رو سیر کنن؟

ماهم اینطوری هستیم حتی لباس ندارم خونه بپوشم 

پول ندارم گوشت بخرم ۵ساله گوشت نخریدیم خداروشکر کن سلامتیت رو داری ابجی

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  
روی خودت کار کن گلی...به قول دوستمون تا عصبانی شدی چندتا نفس عمیق بکش و با خودت بگو من حرفی نمیزنم ک ...

من اـن لحظه که قاطیم دلم از جایی دیگه پر دنبال یه بهونه میگردم که سر یه بدبختی خالیش کنم با حرفام یه چیزی میگم که طرف مقابلم خیلی ناراحت میشه اونم یه چیز به من میگه منم دیگه کللللل خشممو میخوام خالی کنم ولی بعدش چنااااان غمی میشینه تو دلم انگار میخوام از ناراحتی بترکم

باور میکنی بیشتر مردم اینروزا نون ندارن خودشون رو سیر کنن؟ ماهم اینطوری هستیم حتی لباس ندارم خونه ب ...

الههههی از خدا هر چی میخوای بهت بده خیلی با حرفات دلمو اروم کردی بخدا نداری درد بزرگیه وقتی شوهزت دسش تنگ باش ولی نتونه بهت بگه کلی قرضدار باش اوووه ایشالله خدا ارامش و اسایش و سلامتی و رفاه بیاره تو زندگیامون دیگه به خاطر پول دل عزیزامونو نشکنیم 😔😔😔🥺🥺🥺🥺

روی خودت کار کن گلی...به قول دوستمون تا عصبانی شدی چندتا نفس عمیق بکش و با خودت بگو من حرفی نمیزنم ک ...

اره باید اینکارو بکنم هر چقدر که ناراحت باشم هرچقدرم که دلم پر باش باید اروم باشم باید نفس عمیق بکشم اب یخ بخورم باید توی سرم زمزمه کنم من خیییلی حواسم به حرفامو کارام هست اما چند ماهی یه بار دوسدارم کللللل خشممو خالی کنم ولی بعدش دیگخ از خودم بدم میاد حس میکنم بدترین انسان روی زمینم 

2740
شاید نزدیک پریودت به خاطر تغییر هورمون اینجوری میشی

اره نزدیکم همیشه نزدیک پریودیم عصبی میشم الانم خوب چندتا مشکل با هم اومدن به سختی حل شدن یهو عصبانی شدم مامانمم وقتی میبینه قاطیم هی داد میزنه با داد زدنش و حرفاش منم بیشتر عصبانی میشم اووووه🥺🥺🥺🥺😔

منم اینجوری بودم و هستم یکم هنوز

من دوسدارم حتی برای یه بارم دل کسیو نشکنم با حرفام خیلی دل نازکم خیلی تو خودم میریزم شدید حساسم مثلا شوهرم میگه ساعت فلان میام دیگه من اگ یه ساعت دیرتر شد انگار برام شده جهنمی هی خودخوری میکنم ولی هیچی نمیگم سعی میکنمتو خودم بریزم برای همه اینجورم ولی یه وقتم مثل الان منفجر میشم 

ارع بخدا، درمان گیاهی بنظرم خیلی بهترع... و کم ضررتر

خیر ببینی آبجی بخدا دلمو خیلی اروم کردید خیلی سبک شدم ایشالله تو زندگیاتون ارامش و اسایش و سلامتی فراون بیاد 😍🙏🏻🙏🏻 

2706