2733
2739

سلام بچه ها

همسرم ۲۴ تیر واکسن زد... اول مرداد تستش مثبت شد و نهم بستری شد و ۱۶ مرداد مرخص..

چه موقع میتونه دوز دوم رو بزنه

اگر تجربه ای دارید بگین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دیشب من زنگ زدم چهل سی گفتن.اگر دوهفته از شروع گذشته و بهبودی دارید و بدون علائم میتونید بزنید ب شرط اینوه ۴۸ ساعت قبلش هیچ دارویی مصرف نکرده باشید...ولی من خودم ترسیدم😞

بچه ها سلام...🙋‍♀️
دیشب من زنگ زدم چهل سی گفتن.اگر دوهفته از شروع گذشته و بهبودی دارید و بدون علائم میتونید بزنید ب شرط ...

واسه من ۷ هفته از شروع میگذره و خفیفم بود .تو این هفته میرم میزنم

دیشب من زنگ زدم چهل سی گفتن.اگر دوهفته از شروع گذشته و بهبودی دارید و بدون علائم میتونید بزنید ب شرط ...

یعنی چی هیچ دارویی؟؟؟؟

همسر من بستری شده ۹ مرداد و ۱۶ مرخص..البته تا آخر مرداد از کپسول استفاده میکرد

واسه من ۷ هفته از شروع میگذره و خفیفم بود .تو این هفته میرم میزنم

۷هفته از شروع علایم خوبه؟؟؟ یا ۷ هفته بعد از بهبودی کامل؟؟؟؟

میگن دوره بهبودی دلتا رو هم ۲۱ روزه حساب کنید

یعنی چی هیچ دارویی؟؟؟؟ همسر من بستری شده ۹ مرداد و ۱۶ مرخص..البته تا آخر مرداد از کپسول استفاده میک ...

اره خصوصا مسکن...زنگ بزن با دقت بپرس...بنظر من میتونه بزنه چون زماان کافی گذشته

بچه ها سلام...🙋‍♀️
۷هفته از شروع علایم خوبه؟؟؟ یا ۷ هفته بعد از بهبودی کامل؟؟؟؟ میگن دوره بهبودی دلتا رو هم ۲۱ روزه حس ...

من از شروع حساب کردم 

ولی شوهر شما چون بستری شده باید بیشتر صبر کنه.یه زنگ به ۴۰۳۰ بزن و حتما بگو بستری شده.راهنماییت میکنن

2706