2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ول کن بابا چه کاریه.  اون خودش مشکلات دیگه داشت رو این می ریخت  حالا چرا بخوایم دوباره ا ...

شما برو بیرون خودت لطفا نظر نده

کسی خوشش نمیاد لطفا نطر نده   بچه مدرسه ای هم .....

برام یه صلوات بفرستید ...ممنونتون
2742

اقا یچیزی ازپریناز بگم؟ یبار تو یه پیجی ازش ویدیو گذاشته بودن داشت روخونی یه متنی رو میکرد

بعد اصلا پلک نمیزد منم کامنت گذاشتم که چطوری اصلا پلک نمیزنه؟ اومد دایرکتم که چرا باید پلک میزدم؟ من فک کردم ازاین پیج فن هاست و اینا که الکی به اسم بازیگر پیج درست میکنن بعد دیدم نه خودشه تیک ابی داشت و چندساعت بعد لایو گذاشت.هنگ کردم 

اول شخص مونث 
2740
اون خیلی عجیب بود داش طرفو نفرین میکرد میگف اصلا نمیتونم ببینم بهش میگن خوشگل و فلان و هرجا میرم عکس ...

ولش کن بابا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706