2733
2739
عنوان

جواب دندان شکن به شوهری که

117 بازدید | 9 پست

وقتی میریم یه استان دیگه به خانوادمون سر بزنیم، بعد چند هفته موندن حتی یه بارم نمیگه برگرد یا بیام برت گردونم و الکی میگه این پنجشنبه میام اونجا و وقتی پنجشنبه شد میگه کار داشتم هفته بعد میام و هفته بعد هم میگه هفته بعد میام. 

هر سال همین بساط رو دارم. چون زیاد بهم بها نمیده تو خونمون و من یه شهر غریبم و تک و تنها ، نمیخوام مستقیم بهش بگم دارم برمیگردم .میخوام خودش بگه بیا. 

فقط اینو در نظر بگیرین که همه با کس و کار نیستن که بتونن پدر شوهر رو دربیارن. و جواب های متکبرانه بهم ندین لطفا. 

یه جواب نیش دار و کنایه آمیز میخوام

یا اگه راه دیکه ای میدونین ممنون میشم بگین

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.

با خودش برو با خودش برگرد ک اینجوری نشه تنها شهرتون نمون

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
با خودش برو با خودش برگرد ک اینجوری نشه تنها شهرتون نمون

خودم جلوتر میرم که یکم به خونه پدریم سر و سامون بدم. مادرم در بند تمیزی و مرتب بودن خونه نیست

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم جلوتر میرم که یکم به خونه پدریم سر و سامون بدم. مادرم در بند تمیزی و مرتب بودن خونه نیست

مهم نیس 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

به نظرم مردا اینقدر باهوش نیستن که حرف کنایه آمیز شما رو متوجه بشن .

اگر تو یه موقعیت مناسب با یه لحن خوب مستقیم حرفتو بهش بزنی خیلی بهتره .

شاید شوهرت فکر میکنه شما نیاز داری چند هفته کنار خانواده ت باشی و دلت نمیخواد زود برگردی یا مثلا فکر میکنه اگر بیشتر بمونی کنار خانواده ت روحیه ت بهتر بشه .

در کل شاید اونطوری که تو فکر میکنی نیست.

الهم صل علی محمد و آل محمد 
به نظرم مردا اینقدر باهوش نیستن که حرف کنایه آمیز شما رو متوجه بشن . اگر تو یه موقعیت مناسب با یه ل ...

ممنون عزیزم

خب خواهرم نمیشه که 

رسما شوهرتو به نبودنت عادت دادی

تو سال چند بار اینجوری میری؟

2740
خب خواهرم نمیشه که  رسما شوهرتو به نبودنت عادت دادی تو سال چند بار اینجوری میری؟

یک یا دو بار

هر موقع گفت هفته بعد میام و اینا بگو عیب نداره هر موقع دلت برام تنگ  شد بگو خودم میام 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺