2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله دلیلم قرآنه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2731

جهنم بسیار گستردست منم پایه ثابتشم😂😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بله چون به حرف خدا اعتقاد دارم

اینم که کی میره بهشت و کی جهنم فقط خدا میدونه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

فطرت هرکس قبول داره که ی سرانجامی هست

قیامتی هست

حساب کتابی هست

حالا هرکی منکر بشه پا رو فطرش گذاشته

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

این آفرینش ونظم نشون میده که روز حسابی هم وجودداره..بله من اعتقاددارم قبامتی هست ولی به اینم معتقدم که خدای مهربون ما خدایی که عاشق بنده هاشه وآتیش جهنمی برای مانمیسازه..ثل برنامه زندی پس اززندگی که تجربه مرگ داشتن وتعریف میکردن وقتی اونجا دادگاهی هست وانگار که قاضی ومتهم هردوخودتی وقتی ازکتذی شرمنده میشی ارزوی اتیش جهنم میکنی ولی دلت نمیخوادپیش خداشرمنده باشی

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
این آفرینش ونظم نشون میده که روز حسابی هم وجودداره..بله من اعتقاددارم قبامتی هست ولی به اینم معتقدم ...

شرمنده خیلی تندتایپ کردم 

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓

لطفااا تاپیکتونو قفل کنیو کلاا . آخه اکثر کاربرای اینجا نظر خیلی مفیدی نمیتونن بهتون بدن و حتی باعث سردرگمی هم میشن و اکثر نظراتشون خیلی سطحیه ( هرچند افرادی هم هستن که اینجا اهل مطالعه و اطلاعات عمومی بالایی دارن ، یوقت توهین نشه خداایی نکرده🤗)

پس بهتره با توجه به منطق خودتون و خوندن مقاله های مفید و معتبر این موضوع رو دنبال کنید .

2706