2737
2739

۱۳پریودمه عفونت دارم ولی قرصم مصرف میکنم بعد ازیترو  الان از صبح ترشحم خونی بود الانم خونیه چیکارکنم یعنی ممکنه عفونتم باشه که داره میاد بیرون؟؟عادیه یعنی توروخدا کسی میدونی چیزی بگه 

ایششششش😒                                      

عزیزم من چیزی نمیدونم کاش بری دکتر 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من چیزی نمیدونم کاش بری دکتر 

دکتر باید معاینه کنه میترسم بره بگه واژنت خونیه معاینه نمیکنم

ایششششش😒                                      
2728
2740
دکتر باید معاینه کنه میترسم بره بگه واژنت خونیه معاینه نمیکنم

نه عزیزم شما قبلش میگی ،دکتر اگر صلاح ببینه معاینه می‌کنه شاید اصلا نیازی نباشه به معاینه 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
کرونا میتونه علتش باشه،خدای نکرده گرفتی؟

ربطی به کرونا داره عزیزم همه چیز رو بهم ربط ندید

ربطی به کرونا داره عزیزم همه چیز رو بهم ربط ندید

نداره

کمی سماغ روی غذات بریز بخور خونریزیتو قطع کنه دکتر طب سنتی به فامیل ما گفت .

ولی یه دکتر برو بهتره

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
من بیست و شش روز خونریزی داشتم کمرنگ بود  بعد رفتم سونو گفت همون عفونته تخلیه میشه

پس خیالم راحت باشه که داره تخلیه میشه؟؟

یوقت عفونتم شدید نشده باشه؟؟

ایششششش😒                                      
2706