2733
2734
عنوان

تاخیر پریود

149 بازدید | 29 پست

سلام خانما

من شیش ماهه اقدامم و سیکلم معمولا ۲۸-۲۹ روزه هست الان ۳۲ شده یعنی سه روز تاخیر دارم ، علایم بارداری هم ندارم ، درد پیش از قاعدگی هم ندارم فقط حدود ده روز هست که گاهی زیر دلم تیر میکشه اما خفیفه از درد پریود کمتره همش توی فکرم که آخر چیه باردارم یا نه ، بیبی هم نزدم چون زوده هنوز دوس ندارم منفی بشه حالم میگیره ، کاشکی باردار باشم 

کیا همچین تجربه ای مشابه دارن؟ هر چی میدونین بگین

😌 ما فقط یک بار به دنیا میایم و زندگی میکنیم .

انشالله که باردار باشی, ولی منم معمولا بعد زدن بی بی  تمام علاعم.پریودی ظاهرمیشدخخخ.ومنفی

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عجب گیری کردیما 😅 

اره والا,تاپریود هیچی حس نمیکردم فک.میکردم باردارم,مومدم بی بی میزدم بعدش شکم.درد کمردرد شروع میشد. 

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم 
2740
انشالله که باردار باشی, ولی منم معمولا بعد زدن بی بی  تمام علاعم.پریودی ظاهرمیشدخخخ.ومنفی

لعنت به این بی بی های منفی لعنتتت

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
اره والا,تاپریود هیچی حس نمیکردم فک.میکردم باردارم,مومدم بی بی میزدم بعدش شکم.درد کمردرد شروع میشد.& ...

میدونم چی میگی منم هر شب مسکن بالا سرم میذارم از یطرف دل دل میکنم باردار باشم

😌 ما فقط یک بار به دنیا میایم و زندگی میکنیم .
میدونم چی میگی منم هر شب مسکن بالا سرم میذارم از یطرف دل دل میکنم باردار باشم

انشالله این ماه بارداری,مارم دعاکن

خانومیا من پنج شش روز بمونه به موعد میخوام برم جایی اونموقعه چکار کنم به نظر تا اونموقعه تخمک هس یا نه

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2706