2737
2739
عنوان

خانمهایی که خونه شون طبقه اول هست

276 بازدید | 28 پست

خانمها ی سوال داشتم

ما میخواییم به امید خدا ی واحد بخریم

منتها طبقه اوله و بالای پارکینگ

سوالم اینه 

کسایی ک خونه شون طبقه اوله و بالای پارکینگ زمستونها خونه سرد نمیشه؟؟؟

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

سیستم گرمایش پکیچ هست و کف پارکت

منتها من از سردی خونه میترسم

دوتا بچه دارم

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال مامانم اینا سرد که چی بگم.... پشت پتو ها نم میکشید.... البته سال اول که ساخته بودن

این ۱۸ سال ساخته

2742

بله ک سرد میشه من مجبورم رو فرشامو پتو بندازم ک بتونیم دراز بکشیم یا فقط رو مبل 😘ولی خوب خوبیاییم داره مثلا اینکه نگران قطع و وصل برق برا اسانسور نیستی وقتی برق میره فشار اب کم میشه برا طبقه اول ولی قطع نمیشه 

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
مال مامانم اینا سرد که چی بگم.... پشت پتو ها نم میکشید.... البته سال اول که ساخته بودن

الان اینجوری نمیشه یعنی؟؟

بله ک سرد میشه من مجبورم رو فرشامو پتو بندازم ک بتونیم دراز بکشیم یا فقط رو مبل 😘ولی خوب خوبیاییم د ...

کف این پارکته

بنظرت بازم تا این حد سرد میشه؟

2740
ما طبقه اولیم از الان سرد شده  همسایه طبقه بالا هم وقتی راه میره انگار دسته فیل ها دارن بال ...

الان جایی ک میشینیم هم طبقه بالایی داره

خونه قبلی ما دوبلکس بود .... نه سرد نبود 

طبقه اولش بالای پارکینگ بود؟؟

2706