2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکی اصلا درس نمیخواند فرهنگیان اورد😶

رشتش چی بوده

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2731
2738

آره سه رقمی شد رتبه اش🙄

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
فرهنگبان ۹۹ددصد شانسیه به مسخره ترین حالت ممکن دعوت میکنه نه ربطی به رتبه داره نه تراز و .....

واقعا؟ نمیدونستم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

راستش خودم

معدل دیپلمم افتضاح بود هیچی بارم نبود از پایه از مهر ۹۶ خوندم تا شب کنکور ۹۷.روزی ۱۰ ساعت شدید خر میزدم.ترازمم بالا بود البته،رتبم که اومد فامیل زیاد چرت و پرت گفتن ولی بهشون هیچ ربطی نداش😂خودم ولی مطمئن بودم مکانیک میارم تو تهران

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
رتبش چند بود؟من با ۴۵۰۰حتی دعوت به مصاحبه نشدم

نمیدونم نپرسیدم... ولی خیلی خوشحالی می‌کرد تو همه گروه ها خبر داده بود😅

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
انسانی

شاید تو مصاحبه خوب بوده

آخه فرهنگیان تراز خیلی بالایی نمیخواد خیلیا دعوت به مصاحبه میشن

راستش خودم معدل دیپلمم افتضاح بود هیچی بارم نبود از پایه از مهر ۹۶ خوندم تا شب کنکور ۹۷.روزی ۱۰ ساع ...

شماالان مکانیک تهرانی؟ 

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶