2733
2739
هر کاری کردم جلوی خودمو بگیرم دیدیم دارم دق میکنم باید دردو دل کنم

خواهر من 16 سال پیش ازدواج میکنه با یه پسر بسیار خوب بعد از 6 سال با یه دختر ناز ازش جدا میشه که مقصر اصلی خواهرم بوده و همه خانواده بهش التماس میکنند که جدا نشو ولی خوشی زیر دلش میزنه خلاصه این دختر ناز الان 14 سالشه که با مادرش زندکی میکرده ولی خوب پدرشم میدیده و با خانواده پدرش کاملا در ارتباط بوده تا دیروز که رفته خونه مادر پدرش تو کامپیوتر عموش یه فولدر باز می کنه میبینه واییییییییی باباش عروسی کرده اونم چه عروسی مفصلی بدون اینکه چیزی به این دختر بگن و از دیروز این بچه شوکه شده ما نمیگیم چرا ازدواج کرده از این ناراحتیم که کسی به این بچه این موضوعو نگفته و چند وقت پیشم که برای دختر خواهرم ,مادر پدرش تولد می گیره این خانوم به عنوان دوست زن عموش اونجا بوده و الان خواهر زادم یه من میگه اون زن بابام بوده اون روز اگه دوستام بفهمن میگن ا زن بابات بوده داریم خل میشیم به خاطر این بچه همش میگه منم تلافی باید بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم بزارین خودش با باباش مشکلشو حل کنه یعنی علت رو از باباش بخواد
شما چیزی بهش نگین
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2740
سعی کنید با دلایل منطقی ارومش کنید اگه شما حرفاش رو تایید کنید تحریک میشه.بهش بگید حق مسلم پدرش بوده و اینکه این باید کنار بیاد در غیر اینصورت فقط خودش اذیت میشه
سال نو مبارک ،
2706