2733
2734
عنوان

دوستانی که برای امام رضا پیغام دادن بیاین ....

| مشاهده متن کامل بحث + 19916 بازدید | 116 پست
همه میدونند اینو! دخترش یه بار با حساب کاربری مادرش اومد گفت که فوت شده می می ناز یا همون مریم سعی ...

چرا نديدم تاپيك دخترشو

چقد زود فوت كردن😭😔

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مریم عزیزم با تاپیک نامه ای از طرف خدا حالمو دگرگون کردی،خجالت کشیدم از خدای مهربونم و کلی اشک ریختم،حال و هوای دلم صوابش برسه ب روحت عزیزم،برای خوشبختی و عاقبت بخیری خونوادم دعا کن و از خدا بخواه صبر بهم بده

روحت شاد

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷

😢😢😢💔

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2738

سلام مریم خانم عزیزمیدونم داری میبینیم ندیدمت اما واقعا قلبادوستتدارم خدا رحمتت کنه قسمت میدم ب امام رضا ع 

برام دعا کن خدا منو ببخشه  همسرم استخدام بشه و از این سختیها نجات پیداکنه اللهم صلی علی محمدوآل محمدالفاتحه مع صلوات 

نذرت میکنم حاجت بگیرم برات یس میخونم التماس دعا

مریم قشنگم بادیدن این تاپیکت کلی گریه کردم چقدردل مهربونی داشتی عزیزم به فکرهمه بودی ایشالله که اون دنیا باائمه محشوربشی گلم خدابیامرزدت 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706