2733
2734
عنوان

یه مشورت لطفا

426 بازدید | 17 پست
سلام به همگی

موندم چی کار کنم؟

یه پسر 2 سال و نیمه دارم تا الان مادرم ازش مراقبت می کرد اما بعد از عید مجبورم بزارمش مهد از طرفی اصلا دوست ندارم فضای مهد رو و همچنین به پرستار کودک هم اعتماد ندارم

خودم تو یه نهاد دولتی کار میکنم ازساعت 7:30 الی 16 با حقوق حدود 700 . خرج لباس و رفت وآمد خودمو بچم و همچنین خرج بخشی از خرید وسایل بزرگ زندگی با خودمه حتی پول کادوهای عروسی و تولد و ... خانواده همسرم هم با خودمه کلا آدمی نیستم که از کسی حتی همسرم پول تقاضا کنم

تو این چند سالی که کار کردم(حدود 4 سال) هیچ پس اندازی هم ندارم. فقط طلاهای مجردی و سرویس طلای عروسیم واسم مونده و واسه پسرم بیمه عمر 20 ساله باز کردم همین.

از وقتی پسرم به دنیا اومده دیگه وقت رفتن به بازار برای خودمو ندارم خونم هم که همیشه به هم ریختس

دیگه از این وضع خسته شدم اصلا به من چه که باید کار کنم؟ می خوام خونه باشم اما نمی دونم چطوری باید واسه خودم منبع درآمدی داشته باشم؟ گفتم که اصلا تو خونم نیست به کسی بگم بهم پول بده می خوام فلان چی رو بخرم البته همسرم هم با کار نکردن من موافقه. بهش میگم خب اگه من کار نکنم که تو بدبخت می شی میگه تو کار نکن من خودم می دونم چی کار کنم. حالا خوبه از من هم کمتر می گیره حدود 600

حالا با این تفاصیل ممنون می شم نظرتونو بگین. آیا کارمو ول کنم؟ اون وقت چطوری با این طلاهایی که دارم سپرده گذاری کنم تا ماهیانه منبع درآمدی داشته باشم؟
سلام
نه اصلا ول نکن مهد کودک خیلی هم خوبه بچه رو اجتماعی می کنه من خودم از 4 ماهگی مهد رفتم

سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی حیث لا احتسب یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خونه نشستن فقط یه هفته خوبه بعد اونم برا کسی که عادت داره دستش تو جیب خودش باشه عذاب آوره. سعی کن برنامه ریزی کنی یه کم منظم تر باشی و خونه رو مرتب نگه داری تا شوهرت راضی باشه

سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی حیث لا احتسب یا رب العالمین
2731
از من می شنوی یه ماه مرخصی بدون حقوق بگیر ببین چی می شه اوضاعت

واقعا مرسده؟ راستش سوای همه دلایلی که گفتم واسه ول کردن کارم دلیل بزرگم به خاطر پسرمه

همش عذاب وجدان دارم که پیش پسرم نیستم تازه الان که پیش مامانم هستو خیلی هم اونجا رو دوست داره هر موقع تلفنی باهاش صحبت می کنم می گه بیا یا وقتی خونه میرم کاملا احساس کمبودشو حس می کنم و این منو خیلی آزار میده
عزیزم بچه رو از سه سالگی بزار مهد
اونجا براش خیلی خوبه
مطمن باش دوست داره
بچه ها دوست دارن با بچه ها بازی کنن

حتی اگه سر کار نری
باید اونو بزاری مهد تا رشد اجتماعی داشته باشه
بتونه با بچه های هم سنش بازی کنه
باهاشون دعوا کنه
از خودش دفاع کنه

از بعد از عید کم کم شروع کن بزاریش مهد
منم میخوام پسرمو بعد از عید بزارم مهد
از الان استرس گرفتم