2733
2734

بچه ها خواهرم۲ماهه عقد کرده و غیراز وقتایی که سرکارن هررررشب و روز دوتایی خونه ما هستن، کلا پنج شب خونه مادرشوهرش رفته خواهرم،حتما هم باید کنارهم باشن، خواهرم نه خودش میره خونه مادرشوهرش(چون اونجا مجبوره نقش بازی کنه خودشو آدم زرنگی نشون بده و کارخونه انجام بده😒) نه میذارن دامادمون بره، اصلا هم متوجه نیست من و مادرم  چقدر معذبیم😡 چکار باید کرد؟ اصلا لازمه که هرشب پیش هم باشن؟

هیچ وقت کسی رو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب به آبجیت بگو ما راحت نیستیم بذار یه چند روزی بره خونشون خو⁦☹️⁩

یعنی انقد با خواهرت رودربایستی داری؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738

خیلی حس بدیه کامل درکت میکنم‌چون خودمم تجربه اش کردمم خداروشکر الان رفتارشون عاقلانه شده

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706