2737
2739
عنوان

چقدر دلم گرفت...کاش منم

100 بازدید | 9 پست

کاش منم تو دوران عقد حامله میشدم الان اینهمه مدت منتظر نبودم و کلی مشکل سر راهم نبود 

کاش اونموقع بابت زودباردارشدن وهول بودنم سرزنش میشدم ولی بجاش الان با حرفها و رفتارهای بقیه هر روز دلم نمیشکست

کاش قدر نعمت‌هایی که داریم و بدونیم

خب چ فرقی داره عقد و عروسی ؟

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمیرم برا دلت 

ان شاءالله به حق حضرت علی اصغر ع به زوووودی یه بچه ی سالم و تپلی نصیبتون بشه کییییف کنین😍😍

خودمم در انتظار بچم🥺

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2731
بمیرم برا دلت  ان شاءالله به حق حضرت علی اصغر ع به زوووودی یه بچه ی سالم و تپلی نصیبتون بشه کی ...

ممنونم عزیزم ان شالله 

ان شالله شماهم به زودی زود به آرزوت برسی ودامنت سبز بشه

ممنونم عزیزم ان شالله  ان شالله شماهم به زودی زود به آرزوت برسی ودامنت سبز بشه

ممنونم مهربون🌹

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2740
هیچ فرقی نداره عزیزم  ولی امشب بعضیا فرق میذاشتن و عروسشونو بابت بارداری تو عقد ملامت میکردن

ن منظورم اینکه خب مگ موقع عروسی آدم باردار نمیشه؟؟

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم