2733
2739
عنوان

بارداری دختر ۱۶ ساله......🤕

4227 بازدید | 84 پست

تو یکی از سایت ها دیدم که کاربرای زیادی ۱۴ ساله ازدواج کردن یا ۱۵ سالشونه و متاهلن 

اخه دختر ۱۶ ساله چه میفهمه از بارداری و بچه داری😕🤦‍♀️

چی گیرشون میاد اینقدر زود ازدواج میکنن و خودشونو گرفتار میکنن😑😑

دختر ۱۷ ساله نوشته بچم سقط شده خیلی ناامیدم😐😐

(درسته به خودشون مربوطه ولی پدر و مادر چرا باید همچین احازه به به بچشون بدن که ۱۷ سالگی به جای درس خوندن به فکر بچه داری باشن)

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

مامان منم ۱۴ سالگی عردسی کرده

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سطح فرهنگ پایین جامعه و تلاش برای توسعه کودک همسری و خوب جلوه دادن اون/:

دنیای آرمی ها با دنیای بقیه خیلی فرق داره:)💜🫂ما آرمیا میتونیم دلتنگ دستایی بشیم ک هیچوقت لمسشون نکردیم :)🥺🐣رنگین کمون هفت رنگ داره🌈 ب خاطر اینکه بی تی اس هفت عضو داره😻💜تموم دنیای من اینه:یه کنسرت🎤🎵یه آرمی بمب🙂و هفت پسر با صدای بهشتی💜:)بهشون که احترام میزارم فکر میکنن لایق احترامن! نه عزیزم، مارو بنگتن دُرُست تربیت کرده!😏👊🏻همیشه اینو یادم میمونه ک خودمو دوس داشته باشم، اینو اون هفتا پسر فوق العاده یادم دادن💜🌈من یه سیارم🌎 که ۷ تا خورشید داره💜🫂(💜💫bts your like the world to me)

من 16سالگی تازه فهمیدم بچه چجوری بوجود میاد برگامم ریخت🍂🍂🍂

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2738

میپرسم بهت میگم

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706