2733
2734
عنوان

کرم دور چشم

72 بازدید | 6 پست

خانوما یه کرم دور چشم خوب معرفی کنید که ازش نتیجه دیده باشید

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام استاتر اون تاپیک قفل بود اومدم اینجا جواب بدم 

بخوری که معرفی کردم برای پاکسازی پوست از جوش لک هستش

همون بار اول نتیجشو میبینی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
سلام استاتر اون تاپیک قفل بود اومدم اینجا جواب بدم  بخوری که معرفی کردم برای پاکسازی پوست از ج ...

سلام گلم میشه یبار دیگه اینجا بگی عزیز

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
سلام گلم میشه یبار دیگه اینجا بگی عزیز

گلم  ۱قاشق چای خوری بابونه ۱قاشق چایی خوری  اویشن ۱قاشق چایی خوری  چایی سبز  ، کمی گلاب با ۲لیوان اب بجوشون دم کشید صورتت رو باهاشون ۱۰دیقه بخور بده مواظب باش صورتت نسوزه  بعد بشور بعد ۱قاشق قهوه ماست ترکیب کن بزن صورتت ۲۰دیقه بعد بشور 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇