2737
2734
عنوان

این دوتا لباسو ببینید

382 بازدید | 21 پست

کدوم بگیرم برا بچه خواهرم

قیمتاش  یکی70  و 60 

اگه مناسبت بود جفتشو میگرفتما ولی الان همینطوری دارم میگیرم بینشون موندم

از این پیج دارم میگیرم قبلا هم زیاد گرفتم خداییش عالیه قیمتاش

https://www.instagram.com/nini.land.1/

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تبلیغ

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
تبلیغ زیر پوستی

رفتم تو پیجه  زده اتمام موجودی استارتر داره انتخاب می‌کنه کدوم بخره   

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
دومی کاش تیشرتم داشت

اره والا

تیشرتای پیجشو خوشم نیومد زیاد

کاپشناش خوب بود که اونم گرونه نمیگیرم   

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
اره والا تیشرتای پیجشو خوشم نیومد زیاد کاپشناش خوب بود که اونم گرونه نمیگیرم    

هوا رو بسردیه بهتره بلوز شلوار بگیری

ما بین این دوتا نظر دادیم

بلوز شلوار پیدا کن

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
امضاتو خوندم میشه بگی تو چه مباحثی کار میکنی؟ و اینکه برای  هر مقاله چقدر میدن؟

مقاله ی محتوانویسی برای سایت منظورته؟ یا دانشگاهی

قیمتی که دارم 1000 کلمه 65 تومن. ولی تابحال فقط مقاله نویسی خالی نگرفتم

2706