2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین روز سوم بچه رو بغل کردم بردم بهداشت 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

طبيعي با بي حسي 

مجبور شدم من قضيه زايمانم پيچيدس 

فقط بگمت كه از فرداي زايمانم با ٥٢تا بخته شدم پادار بچم 😫اسم بارداري ميا تنو بدنم ميلرزه 

اينقد اذيت شدمو پامو خاك ميكشوندم كه پاهام پينه بسته بود انگشت شستم 😓

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738
طبيعي با بي حسي  مجبور شدم من قضيه زايمانم پيچيدس  فقط بگمت كه از فرداي زايمانم با ٥٢تا ...

اخیییییییییییییییی

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
اخیییییییییییییییی

خدا برا هيچ كي نخاد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
از چه لحاظایی راضی هستین؟ 

درد طبیعی رو تحمل نکردم

دردسزارینمم انچنان نبود یه کوچولو بود

و از لحاظ زنانگیم هم تغییر نکردم و هر دو خییییلللللیییی راضی هستیم

بعد از عمل هم سریع تونستم کارهامو انجام بدم

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
درد طبیعی رو تحمل نکردم دردسزارینمم انچنان نبود یه کوچولو بود و از لحاظ زنانگیم هم تغییر نکردم و ه ...

خدا کنه منم مث شما روز دوم پاشم 

اخه کمک ندارم 

امروز تو مطب همه هی میگفتن طبیعی کن زودتر پامیشی راحتری ، سزارین سخته 

منم‌میترسم والاا ، 

ببخشید شما ‌گن شکمم استفاده کردن بعد بارداری واسه جمع شدن شکم؟؟؟؟ از چ زمانی خوبه استفاده کنیم؟

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
خدا کنه منم مث شما روز دوم پاشم  اخه کمک ندارم  امروز تو مطب همه هی میگفتن طبیعی کن زودت ...

سزارین کن 

از من به تو نصیحت

گن نبستم یعنی نمیشه ولی در کل من از اول یه گم شکم داشتم قبل بارداری بعد از زایمان هم تا دوماه بعد همون اندازه شد

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
2706