2752
2734

سلام 

ی سوالی داشتم

هرجا گشتم اینو خوب توضیح نداده بودن

تو کارنامه سبز آیا فقط میشه درخواست بررسی اولویت *بعدی* رو داد؟

یا هرکدوم از اولویت های بعدی ک توش نمره قبولی داشته باشی رو میتونی انتخاب و درخواست بررسی بدی واسش؟

مرسی از کمکتون🙂💋

وزن فعلی:60    وزن هدف:50   رژیم نمیگرفتم اینجا زدم خجالت بکشم زودتر شروع کنم   ب پروفم دس بزنین جیغ میزنم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما که یه انتخاب بیشتر نداشتیم. حالا انگار امسال قراره سه تا انتخاب کنیم

خب ینی در کل میشه اونی ک مد نظرته رو انتخاب کنی ن صرفا اون رشته  بعد از رشته قبولیت؟

وزن فعلی:60    وزن هدف:50   رژیم نمیگرفتم اینجا زدم خجالت بکشم زودتر شروع کنم   ب پروفم دس بزنین جیغ میزنم  
2731
تموم اولویت های زیر اولویتی که قبول شدی رو قبول میشی

البت اونایی ک توش نمره قبولی رو آوردیم دیگ ن؟

ینی سازمان سنجش هر کدومو ک بخوایم بررسی میکنه؟

کارنامه سبزاومده؟

ن احتمال زیاد فردا میاد

2740
اره همونایی که ترازت بهشون میخوره فک کنم برسی کنه

آها اگ اینطوری باشه خیلی خوبه

مرسی عزیزم😍

ن احتمال زیاد فردا میاد

اهان مرسی گلم🌸

اونجورک من راجبش اطلاع دارم اولویت های بالاروک قبول نشدی نمیشه کاریش کردولی اولویت های پایینت رواگ بخای بررسی میکنن بایددرخاست بدی اگ رتبت بخوره قبول میشی

🦋
البت اونایی ک توش نمره قبولی رو آوردیم دیگ ن؟ ینی سازمان سنجش هر کدومو ک بخوایم بررسی میکنه؟

ببین شما به ترتیب اولویت انتخاب میکنی. بعد اونا هم به ترتیب بررسی میکنن دیگه. نمرت بر حسب اولویت به هر کدوم بخوره قبولت میکنن.

اهان مرسی گلم🌸 اونجورک من راجبش اطلاع دارم اولویت های بالاروک قبول نشدی نمیشه کاریش کردولی اولویت ...

خواهش

آره میدونم اولویت های بالا نمیشه

اما میخواستم بدونم تو رشته های پایین فقططط اولویت بعدی بررسی میشه یا دستمون بازه 

ببین شما به ترتیب اولویت انتخاب میکنی. بعد اونا هم به ترتیب بررسی میکنن دیگه. نمرت بر حسب اولویت به ...

دقیقا مسئله من اولویته

من ی اشتباهی تو انتخاب رشته کردم

و ترتیب چند رشته رو تو لحظه آخر تغییر دادم

الان ممکنه من ۵ الی۶تا رشته پایین رشته قبولیم رو تراز مناسب بیارم اما من اون شیشمین رو میخوام و این وسط چنتا رشته دیگ هم قبول میشم و میترسم اونا واسم بررسی شن

دقیقا مسئله من اولویته من ی اشتباهی تو انتخاب رشته کردم و ترتیب چند رشته رو تو لحظه آخر تغییر دادم ...

خب اگه ششمی رو بخوای احتمالش خیلی کمه که قبول بشی.

حالا اون کارنامه سبز که میگی شاید قبولیت رو اعلام کنه و بتونی بری اون دانشگاه.

من فکر کردم کارنامه سبز آزمون استخدامی رو میگی

خب اگه ششمی رو بخوای احتمالش خیلی کمه که قبول بشی. حالا اون کارنامه سبز که میگی شاید قبولیت رو اعلا ...

عههه

خدا کنه

نه ولی در کل مرسی گلم😁💖