2733
2739

من نوجوونم سه ساله که پریود میشم دکتر گفت که بعد سه سال منظم میشه پریودم چند وقت منظم شده بود ولی تقریبا ۵٠ روزه که عقب افتاده ترشح هم زیاد دارم و ببخشید انگار غلیظ ماننده گفتن اگه زرد و بد بو بود عفونته ولی نه رنگ خاصی نه بو ولب غلیظه نمیدونم چرا بع نظرتون دلیلش چیه به خاطر هورموناس تو نوجوونی این جوری شدم یا نه

بعد یه سوال دیگه خود ار.ض.ا.ی.ی باعث عقب افتادن پریود میشه ایا یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

همواره لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد...♡/تو تاپیک های ترسناک و طنز من رو تگ کنید😉😁🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تو کلینیک سایت سوالتو بپرس

پرسیدم ولی هنوز تایید نکردن

شما از سوال من اطلاعی ندارین؟

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب  

چرا سوال من تو کلینیک تایید نمیشه؟

همواره لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد...♡/تو تاپیک های ترسناک و طنز من رو تگ کنید😉😁🌹
عزیزم قدتون چنده ؟ و وزنتون چنده؟ 

ببینید من ۱۵ رو گفتم ولی در اصل ۱۴ سالمه ولی خب چون تعلیق نشم گفتم

قدم ۱۵۴ وزنم دقیق نمیدونم ۵٠ شاید کمتر شاید بیشتر

البته قد مادرم ۱۵۸ و پدرم ۱۷۵

پرسیدم ولی هنوز تایید نکردن شما از سوال من اطلاعی ندارین؟ @نی_نی_یار_3     @نی_نی ...

پروسه تایید و پاسخگویی یک هفته زمان میبره عزیزم

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2738
ببینید من ۱۵ رو گفتم ولی در اصل ۱۴ سالمه ولی خب چون تعلیق نشم گفتم قدم ۱۵۴ وزنم دقیق نمیدونم ۵٠ شای ...

عزیزم قد و وزن خییییلی تو پریودی و اینا تاثیر داره قد نه ولی وزن خیلی تاثیر داره کسایی که چاقن پریودشون میریزه به هم ببین اگه واقعا ۵۰ کیلویی ، وزنت خوبه خ.و.د.ا.ر.ضایی هم هیچ ربطی به پریود نداره  ترشحاتتون زرد رنگه؟؟؟؟؟

💔
عزیزم قد و وزن خییییلی تو پریودی و اینا تاثیر داره قد نه ولی وزن خیلی تاثیر داره کسایی که چاقن پریود ...

نه ببخشید انقد واضح میگم سفید رنگه ولی انگار غلیظه

نه ببخشید انقد واضح میگم سفید رنگه ولی انگار غلیظه

عزیزم هم قدت عالیه هم وزنت نگران نباش 

ولی ترشح سفید رنگ و غلیظ خیلی طبیعیه منم متاهلم نوجوون بودم ترشح داشتم این ترشح ها واژنت رو تمیز نگه میدارن و اینکه ماله تخمک گذاری هستن اگه ترشحت بو نمیده و سفیده کاملاااااااا طبیعیه 

ولی برای نامنظمی پریودی میگم که چند وقته که خ.و.د.ا.رضایی میکنی قشنگم؟

💔
عزیزم هم قدت عالیه هم وزنت نگران نباش  ولی ترشح سفید رنگ و غلیظ خیلی طبیعیه منم متاهلم نوجوون ...

یه چند ماهی میشه ولی دارم سعی میکنم این کارو کنار بذارم چون عواقب داره خودمم میدونم فقط از این که پریودم عقب افتاده میترسم که نکنه یه وقت دکتر برم چمیدونم دکتر تشخیص بده که این کارو انجام دادم البته نمیدونم تشخیص میتونه بده یا نه میترسم که خانوادم بفهمن و دیگه هیچی

البته این کار رو که انجام میدم چیزی داخل نمیکنم میدونم اسیب میرسه

ببخشید انقد واضح حرف میزنم شما هم مثل خواهر بزرگ تر من هستین

یه چند ماهی میشه ولی دارم سعی میکنم این کارو کنار بذارم چون عواقب داره خودمم میدونم فقط از این که پر ...

خو.د.ا.ر.ض.ا.ی.ی هزار بار هم این کارو بکنی دکتر نمیتونه تشخیص بده 

اصلاااااااا نگران نباش هیچ دکتری نمیتونه خو.د.ارضای.ی رو تشخیص بده نگران اینش نباش من خودم دارم پزشکی میخونم هیچ دکتری نمیتونه بعدشم پریود هیچ ربطی به خودارضایی نداره عقب افتادن پریودت ماله نامنظمی پریودته اصلا ربطی به خودارضایی نداره

💔
خو.د.ا.ر.ض.ا.ی.ی هزار بار هم این کارو بکنی دکتر نمیتونه تشخیص بده  اصلاااااااا نگران نباش هیچ ...

ممنونم ازتون که من رو راهنمایی کردین واقعا ممنونم🌹🌹🌹

ممنونم ازتون که من رو راهنمایی کردین واقعا ممنونم🌹🌹🌹

خواهش میکنم ولی خودارضایی رو پزشک نمیتونه تشخیص بده من خودمم پزشکی میخونم و ربطی هم به عقب افتادن پریود نداره من خودم در این چیزا اطلاعات دارم خواستی اگه سوالای بیشتری داری درخواست دوستی بده 

💔
2706