2733
2739

😂😂😂😂 راست میگه بنده خدا....

راستش اول یادم به مسجد افتاد بعد به کلاس درس🤕

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طوری نیست  خواستی درس بخونی حس مدرسه بهت دست میده 😐😂😂😂

نمازم دیگه میخونه خود بخود

واردش میشی حس میکنی باید نماز بخونی😂😂😂😂😂

فقط اسی جورابتم در بیار بو دیگرانو تو صف نماز اذیت نگنه🤣🤣💔

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2740
نمازم دیگه میخونه خود بخود واردش میشی حس میکنی باید نماز بخونی😂😂😂😂😂 فقط اسی جورابتم در بیار ب ...

اره دیگه کار خیری هم کردی 😂😂 

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
😐 

اگه برات ممکنه اون کاشیای پایین دیوار رو بکن رنگ خاکستری شماره هفت بزن اگه خیلی روشنه چند درجه تیره تر بزن و اتاقت رو موکت کن برای لوستر هم یه فانتری بگیر بزار

تازه وارد نیستم . تعلیق شدم به ناحق😑.
دکورم تقریبا سفید مایل به خاکستری

خاکستری جور در نمیاد اگر رنگ سفید خالص داری بزن 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ناهماهنگی رنگت به خاطر سنگهای پایین دیواره ..روی اون رو اگه با برچسبهایی که طرح چوب دارن و روشنتر از سرامیکت هستند بپوشونی  درست میشه ...طرح چوب با رنگ سبز انگار تو شمالی ...من که حس خوب میگیرم از چوب

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...
2706