2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عنوان تاپیک رو متوجه نشدم.‌ منم از فضای اینجا خیلی بدم میاد. ولی یکم وابسته شدم. چجوری واسه همیشه ت ...

من بعد مدت هاااااا اومدم

ول کن خواهر ...چی داره اینجا...ادم فقط اعصابش خرد میشه

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2738
من بعد مدت هاااااا اومدم ول کن خواهر ...چی داره اینجا...ادم فقط اعصابش خرد میشه

من کلییییی کار دارم نمیدونم‌ چرا میام اینجا. 

یه عادت بدی دارم بخاطر قرار از استرس ناخودآگاه گوشی دستم میگیرم 

اینکه افتاده دسته بچه ها ک راس میگی تو مسایلی هم ک وارد نیستن اظهار نظر میکنن اعلامم نمیکنن چند سالش ...

اره .سطح نی نی سایت خیلی اومده پایین درضمن قدیم کسی سوال داشت میومدمیپرسید ولی الان فقط میان درد دل کنن

یک سرگرمی دیگه روجایگزینش کن مثل کتاب.

من انقدر کار دارم که وقت ندارم سرم رو بخارونم ولی چون کارام زیاده از استرس به سمت نت کشیده میشم.‌ نیمدونم چجوری درستش کنم. ولی واقعا حالم از اینجا بد میشه. همه ش چرت و پرت و قضاوت. 

من کلییییی کار دارم نمیدونم‌ چرا میام اینجا.  یه عادت بدی دارم بخاطر قرار از استرس ناخودآگاه گ ...

چون نی نی سایت اعتیادآور.واقعا بایداصولی بزاریش کنار.من حتی گوشیمدچندوقت خاموش کردم تاتونستم 

اره .سطح نی نی سایت خیلی اومده پایین درضمن قدیم کسی سوال داشت میومدمیپرسید ولی الان فقط میان درد دل ...

الان سوال بپرسی اصلا جواب نمیدن که یه چیزی یاد بگیری یا به جوابت برسی. فقط عکس و داستان دوست دارن.‌

2706