2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میگن خود پریود هم شدیدتر میشه

بخدا از دست لکه بینی کافر شدم روزی نیست خدا و امامها را بد و بیراه نگم

نمیدونم مجبوره خدا از این دردها بده بعد هم بگه نماز بخونید

دیگه بریدم بس که یا رفتم حموم یا لباس عوض کردم

اه لعنت به زن بودن

2731
بخدا از دست لکه بینی کافر شدم روزی نیست خدا و امامها را بد و بیراه نگم نمیدونم مجبوره خدا از این ...

عزیزم دکتر رفتی؟ مشکلتون چیه

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
آخی عزیزم سخته، می‌دونم درمان نداره؟دکترت چی میگه؟

قرص داده که فایده نداره فقط سه کیلو چاق شدم بخاطر قرصش

کاش بمیرم خسته شدم

نمیدونم همون حضرت زهرا هم اگه اینقدر لکه بینی داشت هر روز میرفت غسل میکرد یا تیمم و هر روز نماز میخوند اونم تو اون شرایط

اه بخدا کافر شدم دیگه

2740
عزیزم دکتر رفتی؟ مشکلتون چیه

لکه بینی یخاطر یه امپول دارم و چاره ای جز زدن امپول نبود 

پیچیده ست 

فقط وقتی مردم میرم یقه خدا را میگیرم تو چشماش نگاه میکنم میپرسم این چه درد کوفتی بود دادی به من

لکه بینی یخاطر یه امپول دارم و چاره ای جز زدن امپول نبود  پیچیده ست  فقط وقتی مردم میرم ...

عزیزم ان شاالله درمان میشی ی دکتر دیگه برو شاید دکترفعلیت سر در نمیاره 

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
باید برم عمل کنم عملش سخته شاید بمیرم موندم تو دوراهی اگه بچه نداشتم شاید میتونستم راحتتر تصمیم بگی ...

الهی 

خدا نکنه عزیزم چرا همچین فکری میکنین مگه مشکلتون چیه علم خیلی پیشرفت کرده ان شاالله درمان میشی دوست عزیز تو کلتون به خدا باشه🙏

2706