2737
2739
عنوان

از امام حسین تا حالا چ حاجتی گرفتین

900 بازدید | 58 پست

ما ادما خیلی ناشکریم وقتی ب حاجتمون برسیم نمیگیم خواسته خدا بوده یااز  اماممون حاجت گرفتیم

اگ حاجت گرفتبن بگین محال بوده یا ن

💛💛💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دانشگاه مو از امام زمان حاجت گرفتم البته به بقبه ائمه هم متوسل شدم برا این حاجتم ولی بیش تر به قائم آل محمد😢

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2738

با اجازه استارتر،، خانوما برای شفای پدرم ی صلوات می فرستین 😥😭

من پدرم مشکل براش پیش اومده متوسل شدم به امام حسین و حضرت عباس ،، نصف آزمایش هایی که داده خوب در اومده. مرسی امام حسین 😥 ی آزمایش دیگه مونده جوابش یک شنبه میاد یا امام حسین اینم برامون معجزه کن 😭😭 پدرم شفا پیدا کنه 😭😭

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
من دانشگاه مو از امام زمان حاجت گرفتم البته به بقبه ائمه هم متوسل شدم برا این حاجتم ولی بیش تر به قا ...

قربون امام غریبمون برم

کاش قدرش رو بدونیم

پدری رو در حق همه تموم کرده

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

از خدا خاسم  بهج داده. من تو حادثه ای بهم  تحاوز شده  بود.  ولی بی گناه بودم.   خدا همسری  سر راهم  قرار داد ک با هم  دوس شدیم  بش گفتم  اون قبول کرد   4 سال  دوس موندیم  بعد ازدواج  کردیم  ب کسیم از فک فامیلش نگف. الان  5  سال از  رندکیمون میگذره  یکبارم  ب روم نیاورده. خدا صدامو شنبد  ب خدا ایمان دارم

2706