2737
2739
عنوان

خستگی تحصیلی 🎓

203 بازدید | 12 پست

سلام و شب بخیر!

شاید و یا بهتره بگم حتما برای محصل ها پیش اومده برای درس و برنامه ریزی بشدت خسته باشن فرقی هم نداره پایه هفتم یا خوندن برای کارشناسی🤦🏻‍♀️ یک جایی، یک روزی ، دیگه اون حس قبلی نیست . 

میخوام یکسری راهکار تایپ کنم تا همگی با کمک هم پیداشون کنیم و استفاده کنیم❤

اگر تجربه ای در این زمینه دارید یا فکر میکنید روحیه همدلی بالایی دارید ، دریغ نکنید 😘🥰

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

اولین سوال :

وقتی حرف از تجربه اولین خستگی تحصیلی و ناامیدی میشه ، اکثرا زمان ورود به دبیرستان رو بازگو میکنن ، قبول دارید یا خیر ؟ بنظرتون چرا ؟ 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرتون خواب و تغدیه چند درصد تو این زمینه اثر داره ؟

بنظرتون خواب و تغدیه چند درصد تو این زمینه اثر داره ؟

تاثیر داره و خواب منظم و تغدیه سالم و مفید تاثیر نسبتا خوبی داره 

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 

با اجازه استارتر،، خانوما برای شفای پدرم ی صلوات می فرستین 😥😭

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2738

تابحال شده بعد از خستگی طولانی مدت تحصیلی به خودتون استراحت بدید ؟ از سیستم اجباری خارج بشید و بی دغدغه برای خودتون باشید ؟

بنظرم داشتن ی محیط مناسب خیلی کمک میکنه ک من ازش بی بهرم 

من محیط مناسب دارم اما این خستگی سراغم اومده بود 😅

البته ، همه اینا اثر دارن برای یکی بیشتر برای یکی کمتر .