2737
2734
عنوان

دارم از غصه میترکم

99 بازدید | 8 پست

من  آدمی هستم به هیچکی توهین نمیکنم اعتقاد و رفتار مذهب هرکی به خودش مربوطه  ولی بعضیا الکی به من گیر میدن

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است

بیخیالی طی کن

اهمیت ندخ بهشون

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واااا.خب گیر بدن.توهم اگ بلدی مثل خودشون رفتار کن.اگرم تو شخصیتت نمبینی بیخیال باش

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
واااا.خب گیر بدن.توهم اگ بلدی مثل خودشون رفتار کن.اگرم تو شخصیتت نمبینی بیخیال باش

اونا مستقیم بهم توهین میکنن امروز خیط شدم جلو چند نفر

قضاوت های مردم ناشی از تربیت هاشونه..رها کن تا به آسودگی برسی....به یه ورت گلم

من کاری به هیچکی ندارم  ولی اونا ناراحتم میکنن گیر الکی میدن قضاوت نابجا میکنن قضاوتهای نابجاشون اذیتم میکنن

2740
قضاوت های مردم ناشی از تربیت هاشونه..رها کن تا به آسودگی برسی....به یه ورت گلم

من کاری به هیچکی ندارم  ولی اونا ناراحتم میکنن گیر الکی میدن قضاوت نابجا میکنن قضاوتهای نابجاشون اذیتم میکنن