2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوخی بود ولی بهش بگو نیزوی جاذبه چیه

میگه آهن چی داره که آهن ربا رو جذب میکنه

چرا دوطرف مثبت دوتاآهنربا بهم نمیچسبن

این هفته کلا گیر کرده تو آهنربا😐

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
2738

بخاطر حرکت اتماش ی میدان مغناطیسی درست میشه باعث میشه اهنو جذب کنه 😶

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

بگو نیروی الکتریکی بینشون باعث میشه میتونی با ازمایش بهش نشون بدی مثلن یه بادکنکو بمان به موی سر ببر نزدیک شیر اب تا جریان اب خم بشه یا با یه شونه پلاستیکی مورو شونه کن بعد شونه رو نزدیک کن ب خورده کاغذ تا جذبش بشه و بدونه نیروی الکتریکی چجوریه

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
سعی کن اینجور بحثو عوض کنی😂ادم کم میاره با بچه های این دور و زمونه

هرچقدر عوض میکنم و فرار میکنم ول نمیکنه

یروز گفت کی خدا رو میبینیم گفتم هیچوقت گفت اون دنیا چی گفتم اونجاهم نه

گفت پس از کجا فهمیدین که هست

هرچقدر عوض میکنم و فرار میکنم ول نمیکنه یروز گفت کی خدا رو میبینیم گفتم هیچوقت گفت اون دنیا چی گفتم ...

ولی خدایی عجب سوالایی میپرسه 😐 پرای ادم میریزه

تیکر رسیدن به عشقمه☺
بگو نیروی الکتریکی بینشون باعث میشه میتونی با ازمایش بهش نشون بدی مثلن یه بادکنکو بمان به موی سر ببر ...

آی قربونت برم من

عاشق آزمایشه میگه برام تحلیل کن با آزمایش نشونم بده همینجوری شاید قانع بشه

2706