2737
2734
عنوان

با پسر دوساله ام هر وقت میرم بیرون دردسر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 24 پست
موقع برگشت براش ی چیزی بخر بادکنک یافرفره یاهرچی ک خوشش میاد حواسش ب اون پرت شه بیرون بردناشو بیشتر ...

ممنون از راهنماییت💗💗💗
این کارهارو کردم اما توجه نمیکنه فقط دوست نداره بیایم خونه

حالا با گفته دوستان یکمی رو خودم کار میکنم تحملم بره بالا تا بهتر بشه 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
یعنی انقدر بچه رو تو خونه نگه داشتین اینطور شده هر روز ببرش جلوی در بعد کم کم ببر جلوتر تا عادت کنه

آخه نقص سیستم ایمنی دارم کلاً نمیتونستم برم بیرون تو بالکن میبردمش بیرون هم به ندرت تو ماشین 

چاره ای نیست الان برنامه ریزی میکنم چندبار ببرمش

بازم ممنون 🌷

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت باید همکاری کنه

همسرم به خاطر شغلش دو هفته کلاً تهران نیست پسرم تو واتساپ میبینتش

دو هفته ای هم که میاد صبح تا عصر سر کاره

هر دفعه غریبیه بچه با باباش و روز آخر خداحافظی کردنشون یه پروژه است😫

تازه خوده بابا هم دچار افسردگی شده

دیگه چه برسه توقع همکاری ازش داشته باشم😅

2728
وای من دلم خون شده خیلی میترسم دیروز بردمش پارک یکمی دلش باز بشه،نمیشد کنترلش کرد آخر ...

وای انگار پسر منه..چندبار بردمش بیرون میخواست راه بره تایه جایی باهاش میرفتم میخواستیم برگردیم نمیومد به زور بغلش میکردم جیغ و گریه و دست و پا میزد ملت بد نگاه میکردن فکر میکردن دارم بچه میدزدم 

وای انگار پسر منه..چندبار بردمش بیرون میخواست راه بره تایه جایی باهاش میرفتم میخواستیم برگردیم نمیوم ...

وای خیلی نگاهاشون ناجوره😫😢

2738
سلام عزیزم میشه درخواست دوستی منو قبول کنید

البته عزیزم
اما درخواستی برام نیومده