2737
2739

میگ خونه بتون میدیم طبقه پایینه یه خوابن بالا سرشون دوخوابن میگ یه خوابه میدم ماهم دوتا بچه کوچیک داریم میگم سختمه ،بهش گفتم اجاره بالا رو بت میدیم بالا بهمون بدین گفت نه ما ازاول پایینو برا پسرمون درست کردیم دوخوابه نمیدیم منم گفتم چ فرقی داره بدین به مستاجر یا به پسرتون ،دوستمم میگ ای نمیخواد بری بالاسرش بشینی مادرشوهر دوس نداره عروس از خودش بالاتر باشه 

منم یه زمین دارم ماله پدرمه بهم داده ارث 

فک میکنم میخان اذیتم کنن ک مجبور شم زمین بفروشم خودم خونه بخرم 

الان جای دیگ مستاجریم تو همون محله 

شما چی میگید اینم بگم اجاره بالا و پایین مث همه یه خوابه و دوخوابه سیصد فرقشه پدرشوهرمم وضعش خوبه

زمین بفروش به اسم خودت خونه بخر

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

خدا به راه راست هدایتش کنه

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شاید به خاطر صدا میخان پایین باشین، چون شما بچه دارین، پایین باشن صدای راه رفتن و اینها میاد، شما پایین باشین بهترم هست، پایین باشن رفت آمد شما و کلا همه چیتون سختتره به نظرم.

پولی ک میخوای بدی اجاره به مادرشوهر,بده اجاره برو ی جایی هزار فرسخ دورتر از این خونه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2706