2737
2734
عنوان

امتحان کردن دوست پسر

359 بازدید | 34 پست

دوستم ۳ساله با دوست پسرشه و ۴ماهه دوستم رفته سفر با خونوادش با دوست پسرش دعواش میشه پسره سرباره کمی دیگه تمام میکنه 

د وستم داد دوست صمیمون مردکو امتحان کنه دیدیم محترم حرف میزنه تا دوسته گفته چرا از دوس دخترت جدا شدی زنگ زد دوستم ۴روز قهر بودن خلاصه بعد دو سه روز از دهن دوستم میپره که کار من بود پسره هم گرفتش ب باد فحشو بلاکش کرد میگه یه ۷ روز حرف نزنم بات ارزش نداره خودتو کوچیک میکنی

شفای همه ی مریضا صلوات

چقد تاپیک دوس پسر زیاد شده

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نفهمیدم چی گفتی

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2738
و منی که با ۲۳سال سن یه گوزپسر هم نداشتم🦧

ضرر نکردی

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2706