2737
2734
عنوان

واحد های دانشگاه

508 بازدید | 16 پست

سلام دوستان 

میخواستم ببینم ۱۷ واحد تو ترم تقریبا چند روز در هفتس

چطوریه؟

خوده دانشگاه البته این ترم انتخاب واحد میکنخ ولی ۱۷ تاس

میشه حدودی بگین؟

اگه درسا ردیف باشه پخش و پلا نباشه ۴ روز

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد نیست. من ترم اول 18 واحد داشتم کلا 7 تا درس بود و یه دونه آزمایشگاه با هم شد 8 تا. 

3 روز در هفته بود و 2 تا کلاس روزی داشتم. بستگی داره چطور واست برنامه بچینن

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2738
عزیزم حدودا چن ساعت در روز بود؟ ساعتاش زیتد بود؟

مثلا یه کلاس صبح و یه کلاس بعدازظهر. 

ساعت هم بستگی به درس داره مثلا درسهای تخصصی تا 3 ساعت هم هست اما اکثر استادها درس رو نهایت تا یکساعت و نیم، دو ساعت تموم می‌کردند. 

بعضی استادهای عمومی که کلا 45 دقیقه تا یک ساعت همش درس می‌دادند. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊