2737
2739

که تبلیغشو میکنه نینی سایت

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا فکر کن گشنه ات نیست

به گرسنگی فکر نکن😂😂😂😂😂

باورکن مولکولای دی ان ای الان دارن میمیرن از خنده

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
2731
سابنیمینال رومیزی والاخودمم کنجکاوم چطوری میشه واقعا

سابلیمینال رومیزی؟؟!😐😐چی هست؟

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
نه منم دلم میخواد واسه قدم امتحانش کنم 

شما وبینارش رفتی‌؟

اگه بشه خیلی چیز خوبیه کی حوصله رژیم و ورزش داره😐

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
مثلا فکر کن گشنه ات نیست به گرسنگی فکر نکن😂😂😂😂😂 باورکن مولکولای دی ان ای الان دارن میمیرن از ...

شما چجوری وزنتو کم میکنی؟

2738
با رژیم ورزش گاهی ولی کم

رژیم کالری شماری؟میشه یکم راحبه رژیمت و زمانی که طول کشید ۱۰ کیلو کم کنی توضیح بدی؟

رژیم کالری شماری؟میشه یکم راحبه رژیمت و زمانی که طول کشید ۱۰ کیلو کم کنی توضیح بدی؟

اره عزیزم کالری شماری

با تاپیک بامداد خمار

توی تاپیکام هستش عزیزم 

در موردش گفتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7261114/در-مورد-رژیمم-بگم-تزریق-انگیزه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7261114/در-مورد-رژیمم-بگم-تزریق-انگیزه

مرسی عزیزم