2737
2734

بچه ها سلام من خیلی استرس دارم و داغونم 

الان تقریبا ۳۵ روزه همسرم درگیر شده 

تقریبا چند هفته بیمارستان بود 

بعد اوردیم خونه براش دستگاه اکسیژن ساز گذاشتیم 

سطح اکسیژن هنوز پایینه 

زیاد بدونه دستگاه نمیتونه نفس بکش 

چکار کنم راهنمایم کنید 

غیر کندر چی خوبه ؟؟؟ 

به خواهرتون کمک کنید 

یه عمر دعاتون میکنم 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

هر چی که هر کی میگه خوب نیست حتی کندر 

فقط تجویز دکتر گوش بدید و به دکتر اعتماد کن همین

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

همسرت وضعیتش حاده خواهش میکنم چیزی به خوردش ندی 

بخور ندی بشدت خطرناکه 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودش خوب میشه خطز رو رفع کرده اکسیژنش هم میره بالا فقط عصبی و استرسی نباید بشه شوهر منم ۱۸ روز بستری بود ۱۵ مرداد ترخیص شد تا هفته پیش اکسیژن ساز کنار دستش بود و استفاده میکرد خدارو شکر الان خوب شده

کندر برای عفونته

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2731
عزیزم خودش خوب میشه خطز رو رفع کرده اکسیژنش هم میره بالا فقط عصبی و استرسی نباید بشه شوهر منم ۱۸ روز ...

الهی قربونت برم 

الهی دورت بگردم 

تو رو خدا بهم امید بده خواهش میکنم 

همسرتون چند وقت دستگاه داشت 

من بدبختی اینه که مادر و پدر همسرم تو فاصله ۱۰ روز از بین رفتن بر اثر کرونا 

همسرمو داغون کرد 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
الهی قربونت برم  الهی دورت بگردم  تو رو خدا بهم امید بده خواهش میکنم  همسرتون چند ...

عزیزم خدا نکنه

خدا رحمت کنه پدر و مادرش رو معلومه روحیه اش رو از دست داده .اصلا نگران نباش خطر رفع شده از ۱۵ مرداد تا ۲۵ شهریور دستگاه خونه بود البته روزانه استفاده اش رو کمتر میکرد البته با مشورت دکتر چون یه جور وابستگی میاره اگه دائم استفاده کنه

بعد از بیماری کمی افسرده میشه اینم جز علائم این لعنتیه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
فاطمه جان شوهرت بهتر شد؟

عزیزم 

هنوز اکسیژن بهش وصله 

سطح اکسیژن زیاد بالا نمیاد 

تو رو خدا دعاش کنید 

2738
عزیزم  هنوز اکسیژن بهش وصله  سطح اکسیژن زیاد بالا نمیاد  تو رو خدا دعاش کنید

آخی عزیزم

انشاالله زود خوب میشه

عموی من ۹۰ درصد ریه ش درگیر بود آسم هم داشت.خدا رو شکر الان بهتره .بعضی وقتا مجبوره از دستگاه استفاده کنه.دکتر گفت تا ریه بخواد بازسازی بشه زمان میبره.نگران نباش

آخی عزیزم انشاالله زود خوب میشه عموی من ۹۰ درصد ریه ش درگیر بود آسم هم داشت.خدا رو شکر الان بهتره ...

اکسیژن خون خیلی از اطرافیانم ۵۰ بود ولی خدا رو شکر به مرور زمان خوب شدن

فعالیت زیاد اصلا خوب نیست

اکسیژن خون خیلی از اطرافیانم ۵۰ بود ولی خدا رو شکر به مرور زمان خوب شدن فعالیت زیاد اصلا خوب نیست

فدات بشم عزیزم

التماس دعا دارم ازت 

فدات بشم عزیزم التماس دعا دارم ازت 

سلام عزیزم همسرت حالش چطوره

تاپیکتو خوندم نگران باشم

خیلی دعات کردم

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
عزیزم اتفاقی تاپیکتو دیدم. خوبی؟

سلام  عزیزم شما خوبین روزهای سختی گذروندیم 

خیلی سخت 

سلام عزیزم همسرت حالش چطوره تاپیکتو خوندم نگران باشم خیلی دعات کردم

سلام عزیزم 

لطف کردین مهربون 

بهتره شکر خداا 

ولی خوب پدر و مادرشو بر اثر کرونا از دست داد😭

2706