2737
2734

یک ربع به هفت از خواب بیدار شدم

با خودم میگفتم ساعت چنده؟

من کی خوابیدم؟

شام خوردیم؟

چرا یادم نمیاد سریال های شب رو دیده باشیم؟

یعنی سر شب خوابیدم؟

چرا یادم نمیاد کی اومدم تو تخت؟

غذا چی درست کرده بودم؟

نزدیکه صبحه؟

😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یادش بخیر اخرین بار موقع مدرسه ها اینجوری شده بودم،گرخیده بودم فک میکردم مدرسه نرفتم

الان ساعت فک کنم چهار رفتم درار کشیدم قصدم نداشتم بخوابم چند دقیقه چشامو بستم،کمبود خواب داشتم،خوابم برد

هوام که دیگه یمدته زود تاریک میشه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

😂😂😂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

شبا بلنده شدع روزا کوتاه 😕

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لعنتی ادم انگار تو خلسس زمان و مکانو گم میکنه اگ این موقع بیدارشه مخصوصا اگ خونه تنها باشی😂😂

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
من یبار شب قبل موهامو رنگ کرده بودم فرداش ک ببدار شدم رفتم جلو اینه پشماام ریخت از ترس 😂😂یادم نمیو ...

وایییی🤣🤣🤣🤣

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
پاییز همینه‌ نیم ساعت میخوابی پا میشی میبینی شب شده آدم تسمه تایم پاره میکنه 

اره واقعا😂🤦🏻‍♀️

2740
لعنتی ادم انگار تو خلسس زمان و مکانو گم میکنه اگ این موقع بیدارشه مخصوصا اگ خونه تنها باشی😂😂

😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

واییی اره دقیقا😂😂😂

اولش هم جرات نمیکنی تکون بخوری

بعد پا میشی تند تند برقا رو روشن میکنی

من یبار شب قبل موهامو رنگ کرده بودم فرداش ک ببدار شدم رفتم جلو اینه پشماام ریخت از ترس 😂😂یادم نمیو ...

🤣🤣🤣🤣🤣

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم