2733
2739

تو یه شرکت دولتی کار می کنم. مهندسم. همکارام از جمله مدیر ماسک نمیزنن. البته هر دو دوز واکسن زدن خودشون. ولی من بیچاره یکی زدم فقط

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینایی ک الان فکر میکنن وقتی واکسن زدن دیگ نباید ماسک بزنن فازشون چیه دقیقا

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
2728

جایی هم که من کار میکنم وقتی دوز دوم را زدی میتونی بدون ماسک باشی ولی تا اونموقع باید ماسک بزنی(تقریبا همه جا همینه) شما باید ماسک بزنین

لطفا پدر و مادرم  را یه فاتحه مهمان کنید  
2738
جایی هم که من کار میکنم وقتی دوز دوم را زدی میتونی بدون ماسک باشی ولی تا اونموقع باید ماسک بزنی(تقری ...

کجا کار میکنین؟ چه قانون عجیبی. اونها میتونن ناقل باشن و خدای نکرده باعث مرگ شما بشن حتی اگه شما ماسک بزنی

چه آدمایی

شما ماسک بزن و دوری کن ازشون

اینجاست که امرب معروف واجب میشه🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
کجا کار میکنین؟ چه قانون عجیبی. اونها میتونن ناقل باشن و خدای نکرده باعث مرگ شما بشن حتی با زدن ماسک

شاید خیلیها مخالف باشن ولی اگر با کرونا نمیریم با ماسک زدن زیاد حتما میمیریم

من ایران نیستم عزیزم (اینجا با آزادیهایی که برای واکسن زده ها میزارن میخان همه رو تشویق به زدن واکسن کنن)

)من هم از وقتی دوز دوم را زدم دیگه ماسک نمیزنم)

لطفا پدر و مادرم  را یه فاتحه مهمان کنید  
2706