2737
2734
عنوان

چرا زن ها با رابطه اینقد وابسته میشن ولی مردها نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چیه خانم ها هم به اندازه ی آقایون عقلشون میکشه و خیلی چیزا رو میفهمن ولی وقتی تو موقعیت قرار میگیرن احساساتشون بر عقلشون غلبه میکنه متاسفانه😑

مریم میرزاخانی ریاضی‌دان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد بود. میرزاخانی در سال ۲۰۱۴ به دلیل کنشگری در زمینه «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای پیمانه‌ای آن‌ها» برنده مدال فیلدز شد که بالاترین جایزه در ریاضیات است. وی تنها زن و اولین ایرانی برندهٔ مدال فیلدز است.       میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                             اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:)              هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته است.  میدونستی پروانه ها نمیتونن بالهاشونو ببینن؟ و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن. شاید تو هم یه پروانه‌ای، یه انسان فوق‌العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش :) https://t.me/darkblue404 اینجا پر از حس خوبه واسه من 
2728
منظورم بیشتر رابطه ج بود

دقیقا در مورد تمام انواع روابط صدق میکنه 

چه جنسی چه عاطفی 

اتفاقا مردها اگر با زنی که دوستش دارن رابطه جنسی داشته باشن خیلی خیلی بیشتر وابسته میشن 

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

من شنیدم چون هورمون عشق هورمون تستوسترون مردا رو سرکوب می کنه

مردا وقتی هورمون تستوسترونشون بالاست به سمت جنس مخالف کشیده میشن

ولی این که یکم فاصله می گیرن دلیل نمیشه دیگه طرفو دوست نداشته باشن

اونی که می ذاره میره از اولم دوست نداشته

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738