2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من پاییز افسرده میشم

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2740
وای چطور دلت میاد فصل به این زیبایی هوا عالی....همه چیز رنگی رنگی و خوشرنگ و جذاب میوه های خوشمزه ...

برای شما زیباست.از صبح که هوا پاییزیه هیچ کاری نمیتونم بکنم از همه چی متنفر شدم

میشه برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین😍
وای چطور دلت میاد فصل به این زیبایی هوا عالی....همه چیز رنگی رنگی و خوشرنگ و جذاب میوه های خوشمزه ...

بحث به دل اومدن نیس

بعضی ها افسردگی فصلی دارن یعنی پاییز و زمستون دپرس میشن یکم

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

من عاشق پاییزم، لحظه شماری میکنم برای رسیدن پاییز، حتی الان که نی نیم به دنیا اومده آرزو میکردم کاش دو سه ماه دیگه به دنیا می اومد که پاییز رو بهتر درک میکردم

اولین رکن آزادی این است که دیگری هم به اندازه تو آزاد است.