2737
2739
عنوان

چرا من از مرگ نمیترسم...⁦🤦🏻‍♀️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 62 پست

آره منم خیلی اینجوریم از تنها چیزی که نمی ترسم مرگه

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مرگو پذیرفتم ولی دوست ندارم بهش فکر کنم دوست دارم به خوب بودن و زندگی فکر کنم خیلی دوست دارم زندگی رو امیدوارم خدا به من و همه عزیزانم یه عمر خیلی طولانی همراه با سلامتی و رزق و روزی زیاد و شاد بده آمین

حلالم کنید و خدانگهدار   

من كه فكر ميكنم ادمايي كه از مرگ نميترسن  كم هستن،از قبر  خيلي بيشتر از مرگ ميترسم

فقط زماني كه بابام رو ازدست داده بودم تا يكسالي اصلا نميترسيدم  فقط ميخواستم برم پيش بابام

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
نترسیدن از مرگ‌اگه از روی ایمان باشه نشان دهنده ایمان واقعی و یقین شماست ان شاالله‌که همینطور باشه ...

نه بعد از مرگمون میرم پیش خدا🥺

از این دنیای کثیف و ظلماش رها میشیم 

میریم تو آسمون اون بالااا بالااا هاااا 

ازین دنیااا پر از ظلللممم رهااا میشیممم

2740

خود مرگ ترسی نداره

من بعداز فوت پدرم اصلا ترسی رو حس نمیکردم و میگفتم میرم پیش بابام و...

تا اینکه کرونا گرفتم و تا پای مرگ رفتم.دلهره و اضطرابم فقط به خاطر دخترام و همسرم بود که بدون من چکار خواهند کرد.مخصوصا دخترام که کوچیک هم هستن.این وابستگی هاست،دل بستگی هاست که باعث میشه ادم از مرگ بترسه

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

اگر خانوادم ناراحت نمیشدن همین الان خودمو میکشتم و راحت میکردم از این دردای لعنتی. خدا هم منو نمیکشه راحت شم. اصلا هم از مرگ نمیترسم

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
2706