2737
2739

سلام خانوما

میشه راهنماییم کنین

پسرم ۲۶ روزشه،وزن تولدش ۳۱۰۰بود یک هفته بعد۲۹۰۰بود،الان شده۳۴۰۰ 

بردمش دکتر میگه وزن اضافه نکرده

شیرخشک کمکی نوشته باسرنگ کنارسینم بدم

از دیشب ناراحتم دلم گرفته ریزه بچم 😢

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱۰
1
50%
20
1
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شیر نمیدادی بهش؟؟شبر خودت؟

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
2731

خوبه که...همه بچه ها اول تولد کم میکنن... بعدش اضافه میکنن...بهت توصیه میکنم خودتو تقویت کن جای شیر خشک اادن به بچه...غذای خودتو خیلی مقوی کن... سعی کن موقع شیر دادن اول شیرتو بهش ندی چون بیشترش آبه...ی کم بدوش اولشو بعد بهش بده تا شیر چربتری بخوره... تعداد دفعات شیردهی هم بیشتر کن

2738

من منظور نظر سنجی ت رو نفهمیدم همینطوری زدم رو ده ولی نگاه بچه هودم هم اولش وزن کم کرد از نظر من وزن دوماهه گی مهمه  نی نی منم اول سه و سیصد و پنجاه بود فک کنم چون بستری شد چن روز دوباره ده روزش که بود وزنش کم کرده بود حساب کن پانزده روزگی که مراقبت داشتن سه و چهارصد بود زیاد نرفته بود حالا هر جور خود صلاح میدونی برا نی نی ت

خوبه که...همه بچه ها اول تولد کم میکنن... بعدش اضافه میکنن...بهت توصیه میکنم خودتو تقویت کن جای شیر ...

راستی شبا تاصبح همش بیداره جیغ میزنه سینه میخواد،میخوابه بعد یک دقیقه بیدار میشه شیر میخواد

یک دکتر گفته رفلاکسه یکیم گفته سیر نمیشه سینه میخواد همش بنظرتون چیکار کنم

من منظور نظر سنجی ت رو نفهمیدم همینطوری زدم رو ده ولی نگاه بچه هودم هم اولش وزن کم کرد از نظر من وزن ...

آخه دکتر گفت خانوم بچت اصلا سیر نمیشه ،راستی یکی از سینه هام نوک نداره،بیشتز از یکی میخوره امکان داره برااون باشه؟!

2706