2737
2739
عنوان

امروز رفتم واکسن بزنم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 78 پست
فکر کردم عاشق شدی توام....اخه تاپیکا جدیدا توهمی شده

من از عشق و عاشقیم گذشته😂

حالم از هرچی عشق وعاشقیه بهم میخوره🙃

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
تفاقا منم امروز رفتم بزنم بهم گفتن حساسیت داری نزن فردا برو بیمارستان بزن

چ فرقی میکنه کجا بزنی ؟ وقتی حساسیت داری حالت بد میشه دیگه ؟😐

یعنی بیمارستان مرده زنده میکنن

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون حساسیت داری ممکنه خدای نکرده حساسیت نشون بده باید بری بیمارستان بزنن جای باشی که وسایل احیا چیزی ...

وا یعنی انقدر واجبه بزنن طرفو حالا اگه دمه مرگ رفت احیاش کنن حالا زنده بمونه یا نمونه بنظرم واقعا دور از عقله این کار

میدونم حساسیت دارم  همیشه است که میدم همه دستم پر از دونه های قرمز و بزرگ میشه و برام پنی سیلین ...

من ندیدم تا بحال پزشکی بگه حساسیت پنی سیلین داره ،نباید واکسن کرونا بزنه😐😐😐😐

2731
میدونم حساسیت دارم  همیشه است که میدم همه دستم پر از دونه های قرمز و بزرگ میشه و برام پنی سیلین ...

من تپش قلب میگیرم و دستم برای چندساعت فلج میشه

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
وا یعنی انقدر واجبه بزنن طرفو حالا اگه دمه مرگ رفت احیاش کنن حالا زنده بمونه یا نمونه بنظرم واقعا دو ...

دیگه چون حساسیت دارن ممکنه براشون عوارض بدی بده باید جای باشن که امکانات باشههه خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

چون حساسیت داری ممکنه خدای نکرده حساسیت نشون بده باید بری بیمارستان بزنن جای باشی که وسایل احیا چیزی ...

یا خدااااا😔

من ندیدم تا بحال پزشکی بگه حساسیت پنی سیلین داره ،نباید واکسن کرونا بزنه😐😐😐😐

نگفت کلا نزن گفت فعلا صبر کن چکن کرونامم هنوز خوب نشده ..😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بعدم اینا وقتی سودشون تو واکسنه نمیان بگن نزن 😒

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2740
خب عزیزم حساسیت دارویی برا هر کی یه مدلی خودش نشون میده باید یه جای پر امکانات باشی که خدای نکرده چی ...

راضین بمیریم ولی واکسن بزنیم که تو اخبار بگن ما امروز اینقد دوز واکسن تزریق کردیم جالبه میگن مردم استقبال کردن 😄

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
خب عزیزم حساسیت دارویی برا هر کی یه مدلی خودش نشون میده باید یه جای پر امکانات باشی که خدای نکرده چی ...

آره ولی من کلاََ از محیط بیمارستان و اینا میترسم از بچگی

و حالا که همه خیلی عادی دارن واکسنشونو میزنن، من باید برم بیمارستان

خدا به خیر بگذرونه

😭😭😭😭 خیلی بده 

خیلییییی😩😢😞😔

2706