2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها میشه بگین اخرن بار پیش این دکتر ها رفتین برای پر و عصب کشی چند دادین؟ من هم اورژانسی دکتر میخوام اما نمیخوام پول الکی زیاد بدم
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
2738
شماره تلفن دکتر گیلانا نژاد رو میشه برام بذارید
118 نداره شمارشو
خدا مرحم تمام دردهاست .هر چه عمق خراشهای وجودت
بیشتر باشد خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای
میگیرد.
دکتر گیلانی نژاد اقا هستن یا خانم؟
اگه کسی میشناسه مشخصات کامل و ادرس و شماره تلفنش را برام بزاره ممنون میشم
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
مامانا اگه دنبال یک جای مرتب با قیمت مناسبید این کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان تو تهران را پیشنهاد می کنم مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - بچه من خیلی ناسازگار بود ده جا بردم قبول نکردن یکی از مامانا به من معرفی کرد مطبش شهر بازی بود دکتر لیلا کرایه چیان متخصص دندانپزشکی کودکان ، رو بچه ام کارکرد با شعر و آواز و خیلی با حوصله رو دخترم کار کرد و کارش هم عالی است من دخترم را بردم خیلی خیلی راضی بودم الان فقط دخترم پیش خانم دکتر می ره و اصلا نمی ترسه . بعد به خواهر زاده هام وبرادر زاده هام همه اونجا رفتند و راضی بودند پنج شنبه ها فقط بیهوشی انجام میده محیطش شاد و آخرش جایزه هم به دخترم داد مهمتر اینکه تعرفه اش فوق العاده مناسبه . شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز . اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنید راحت پیداش می کنید
دندانپزشکی دکتر مهناز اکبری کلینیک دندانپزشکی مجهز و مدرن ، در محیطی آرام و دلنشین با رعایت کامل اصول استریلیزاسیون دندانپزشک متبحر با بیش از 30 سال سابقه کلیه خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب جراح دندانپزشک (DDS) از دانشگاه فردوسی مشهد - دندانپزشکی زیبایی از آمریکا - ترمیم و زیبایی دندان با اشعه و بالاترین کیفیت - درمان ریشه دندان (عصب کشی) بادستگاه دیجیتالی مدرن Rotary - انواع روکش های زیبایی - لامینیت - نگین دندان - اصلاح طرح لبخند - جراحی لثه - جراحی دندان عقل نهفته - پروتز ثابت و متحرک - ایمپلنت - کاشت دندان - آرامش خاطر در حین روند درمان ، بدون اضطراب و نگرانی - استریلیزاسیون پیشرفته و مطمئن با مدرن ترین دستگاه ها "تلفنی وقت قبلی بگیرید" 02632264690 آدرس: کرج ، چهارراه طالقانی ساختمان پزشکان ممتاز طبقه دوم
خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی شکر شکر شکر خودت حفظش کن
2706