2733
2734
پس چرا باهاش ازدواج کردی؟

با عشق ازدواج کردم ولی واسه فرار از خونه پدریم تقریبا ۱۶ سالم بود باهاش ازدواج کردم همون موقع منو برد خونه مادرش چون پدرش فوت کرده بود خواهر مادرش تنها بودن منو قانع کرد اونجا بمونم خودش میرفت سرکار شب مبومد منم عین کلفت بودم اونجا پدرمادرم حمایتم نمیکردن واسه طلاق 

میگفتن بمون ثواب داره 

خونه تک خواب بود مام چهار نفر 

خواهرشوهرم میگفت اتاق خودمه 

منو شوهر و مادرشوهرم تو حال میخوابیدیم و رابطه جنسیمون به صفر رسید 

اخرم خانوادم وضعمو دیدن جدا شدم تو سن ۲۱ سالگی و بعدش خیلی زود با یه پسر ۲۲ ساله اشنا شدم و زود ازدواج کردیم الان ۲۳ سالمه شوهرم ۲۴ سال 

تازه معنی زنو شوهرو مستقل شدنو درک کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با عشق ازدواج کردم ولی واسه فرار از خونه پدریم تقریبا ۱۶ سالم بود باهاش ازدواج کردم همون موقع منو بر ...

اسی نمیزاری برم؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
با عشق ازدواج کردم ولی واسه فرار از خونه پدریم تقریبا ۱۶ سالم بود باهاش ازدواج کردم همون موقع منو بر ...

خب خداروشکر 

اشتباه خودت بوده ازدواج با مرد ۴۰ ساله بزرگترین اشتباهت بود 

اون جای پدر بوده نه شوهر ولی خب الان زندگیت خوبه خداروشکر 

💔
ن وقتی جدا شدم حالم خراب بود با اینک مرد خوبی نبود برام ولی پنج سال باهم بودیم و واقعا دوسش داشتم حا ...

خوشبخت بمونید عزیزم منم گهگداری حالم بد میشه خوبم در کل اما خب ی غمایی هست که به هیچکس نمیتونی بگی

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
😂😂😂منو تو کجا بودیم وقتی خدا شانس تقسیم میکرد فک کنم تو ی تاپیک بیخود بودیم 😜

شایدم😂😂😂

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
😂😂😂منو تو کجا بودیم وقتی خدا شانس تقسیم میکرد فک کنم تو ی تاپیک بیخود بودیم 😜

اومدی ازحموم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
😂😂😂😂اره  خیلی سخت بود برام

خوب شد راحت شدی.عافیت باشه😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706