2733
2739
عنوان

عکس گلدان 📸📸📸پشت اول

190 بازدید | 14 پست

دوستان اطلاع دارید قیمت این گلدان ها چقدر هست؟

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

نع 😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه والا 

دوتا واسم آوردن میخوام بفروشم 

دستشون درد نکنه اماخیلی به دکور خونمون نمیاد

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
2740
نمیدونم ولی واقعا از مد رفتن برای خیلی سال پیشن

آره 

دوتا از این گلدون برامون آوردن 

دستشون درد نکنه 

اما واقعا به دکور خونمون نمیاد میخوام بزارم واسه فروش 

اما قیمتشو نمیدونم

آره  دوتا از این گلدون برامون آوردن  دستشون درد نکنه  اما واقعا به دکور خونمون نمی ...

قیمتشون که کم نیست دیگه بالای ۱۲۰ تومن هستن

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
دیگه چرا عصبانی هستی😂😂😂

نه عصبانی نیستم عزیزم این ایموجی رو دوست دارم و عادت کردم بهش 🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
قیمتشون که کم نیست دیگه بالای ۱۲۰ تومن هستن

آره الان تو دیوار یکی دیدم اتفاقا 120 زده بود

2706