2733
2734
عنوان

بچها یه مشکلی خانوادگی برام پیش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست گلت درد نکنه خدا عزیزاتو برات نگهداره مهربون 

مرسی قربانت

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2728

عزیزه دلم منم امروز دلم شکسته واست صلوات میفرستم ، سوره یس رو با گریه و التماس بخون هدیه کن به روح امام جواد ان شاالله حل میشه

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2738

منم خیلی مشکلات دارم با خدا درد دل می کنم ولی خیلی وقته دیگه دعا نمی خونم همش میگم به چه دردی میخوره

قبلاً نماز شبم ترک نمیشد

همش هم از روی عشق بود نه برای حاجت خواستن از عبادت کردن لذت می بردم

ولی الآن که مشکلاتم زیاد شده دعا نمی کنم😥

با خدا قهر نیستم ولی انگار مغرور شدم 

عزیزه دلم منم امروز دلم شکسته واست صلوات میفرستم ، سوره یس رو با گریه و التماس بخون هدیه کن به روح ا ...

انشالله مشکلت حل بشه مرسی عزیزدلم برات صلوات میفرستم مهربون چشم 

دعا نمیدونم عزیزم ولی تو همین روز عزیز با امام حسین حرف بزن از حضرت ابوالفضل بخواه به زبون خودت فک من کنارش نشستی گریه کن بخاه ازش انشالله مشکلت حل شه امام حسین حواسش ب همه هست

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
منم خیلی مشکلات دارم با خدا درد دل می کنم ولی خیلی وقته دیگه دعا نمی خونم همش میگم به چه دردی میخوره ...

انشالله حل بشه مشکلت نگو اینجوری عزیزم خدا مهربون تر از چیزیه که فکرشو میکنیم 

2706