2737
2734

برا زمستون چی لباس گرم میخرین؟؟

کاپشن اگ عکس دارین بفرستین بی زحمت

شلوار جین قشنگه بنظرتون دخترم ۱۹ماهشه؟؟

کلاه جنگول هم اگه عکس دارین بفرستین

ممنون😘😘😘 

من دخترم نزدیک ۱۴ ماهشه رفتم لباس گرم بگیرم گفتن الان نداریم وسطای مهر یا اوایل ابان میاریم

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
من دخترم نزدیک ۱۴ ماهشه رفتم لباس گرم بگیرم گفتن الان نداریم وسطای مهر یا اوایل ابان میاریم

قصدم اینه پنج تا شیش دست استین بلندو شلوار کلفت بگیرم ۴ تا زیر دکمه دکمه دار بگیرم ی دونه کلاه وشال گردن

ی سیوشرت و سلوارم بگیرم

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هنوز نرفتم ولی من سلیقه فک میکنم خوب نیس برا همین گفتم از نی نی سایتی ها خوش سلیقه کمک بگیرم..مخام امسال لباسای قشنگی برا دخترم بخرم

من فعلا کفش هاشون رو جور کردم مونده کاپشن کوچیکه و کلاه شال گردن برا دوتاشون

میگن کاپشن زیر ۵۰۰ تومن نیس🥴🥴🥴

من هنوز نرفتم ولی من سلیقه فک میکنم خوب نیس برا همین گفتم از نی نی سایتی ها خوش سلیقه کمک بگیرم..مخا ...

نزن این حرفو خوبی لباسای دخترونه اینه ک تنوع زیاد داره من وقتی میخوام واسش لباس بگیرم گیج میشم اینقد لباسای خوشگل دارن

2738
نع بابا انقدر میگردم قیمت خوبشو پیدا میکنم البته بگم من به مارک بودن و اینا توجه ندارم یه چیزی میخرم ...

من ب مغازه دار گفت کاپشن بیارین قیمتش چجوریه گفت اگه بتونیم امسال کاپشن میاریم چون قیمتش بالا زیر ۵۰۰ نیس

منم ب مارک بودن توجه نمیکنم اتفاقا جایی رفتم ک قیمتش از همه جا مناسب تره😫

نزن این حرفو خوبی لباسای دخترونه اینه ک تنوع زیاد داره من وقتی میخوام واسش لباس بگیرم گیج میشم اینقد ...

اره منم وقتی لباسارو میبینم دل دل میکنم دلم میخاد همه رو بخرم😁😁

اره منم وقتی لباسارو میبینم دل دل میکنم دلم میخاد همه رو بخرم😁😁

دقیقا ادم گیج میشه😂😂😂😂

من ب مغازه دار گفت کاپشن بیارین قیمتش چجوریه گفت اگه بتونیم امسال کاپشن میاریم چون قیمتش بالا زیر ۵۰ ...

وای من فک میکردم زیر سیصد میتونم پیدا کنم😒😒

وای من فک میکردم زیر سیصد میتونم پیدا کنم😒😒

خواهر جان من ی استین بلند و شلوار نازک خریدم ۱۴۰ تومن 

من ب مغازه دار گفت کاپشن بیارین قیمتش چجوریه گفت اگه بتونیم امسال کاپشن میاریم چون قیمتش بالا زیر ۵۰ ...

والا ما پارسال کاپشن چرم خریدیم 200 فکر کنم شایدم کمتر 

شایدم شهر شما انقدر گرونه البته من هنوز نرفتم بپرسم 

🥰😍
2706