2737
2739

خواهرم کوچیکه گیر داده ک دلم فلافل میخواد

الان بابام گفته یا مامانت میاد باهام یادمن نمیرم

هروز هروز میرن بیرون 

بابام میگ میریم ی دوری میزنیم اگر‌ مغازه ای باز بود میخریم 

بابامم هر‌جا میره مامانمو با خودش میبره 

یعنی عملا تفریحاتشون سه نفره یا دونفر است و هروقت من بهش مبگم ببرم بیرون یه داستانی را میندازه من فقط توی خونه میشینم  از وقتی کرونا اومده مامانم و چندبار فرستاده مسافرت 

من  شدم دایهه خواهرم 

هیجا نمیزارن تنها برم خودشون دوتایی میرن بیرون من باید بمونم خونه با خواهرم سر و کله بزنم 

بعضی وقتا هم سه نفری میرن

اونوقت اگر به بابام بگم من و ببر بازار کار دارم میگه مستی برای خودت؟ببرمت کجا؟بازاری هست توی کرونا 

من زن گرفتم زنم کنارم باشه ن تو 

آخرین بار تنها خونه عموم رفتم اومدم اونقدری دعوا و داد و بیداد کردن ک چرا رفتی خواهرت تنها مونده 😑خواهرم خیلی خیلی فوضوله 

خیلی خیلی شرایط بدیه از وقتی کرونا اومده اینجوری شده با مامانم‌اجازه نمیده هیجا برم 

رسما خونه نشینم کرده 

به‌ هرکی بگی من از بهمن ۹۸ سوار ماشین عمومی نشدم بازار نرفتم باور نمیکنه

خیلی خیلی شرایطم سخته 

حتی برای خرید لباس زیرم نمیبرن منو هیچی ب انتخاب خودم نیست 

هیچکی حرفم و باور نمیکنه خستم بخدا غربت دارم ن دوستی ن فامیلی هیچی 

حالم از خونمون بهم میخوره ۳ ساله پامو بیرون نزاشتم 

اوضاعم داغونه 

الان ب مامانم گفتم نرو من بچتو نگه نمیدارم

گفت باشه باشه خودت و نکش نترک

خداوکیلی حق با کیه؟؟

این‌کاراشون خیلی ناحقه

حق باتوعه خب 

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی دارن میرن بیرون آماده شو و برو بشین تو ماشینتون.

تو خونه نمون.به عاقبت من دچار میشی.من یه مدت به خاطر درسام مونده بودم خونه و جز مدرسه جایی نمیرفتم بعد یهو به خودم اومدم و دیدم دیگه از بیرون رفتن میترسم😑

2738
این مامان باباها چقد حرص میدن آدمو اره حق با توئه

خیلی الان از رو لجبازی با من حاضر نیست بره بخره خواهرم داره خودشو میشکه منم‌کوتاه نمیام 

خسته شدم بخدا

وقتی دارن میرن بیرون آماده شو و برو بشین تو ماشینتون. تو خونه نمون.به عاقبت من دچار میشی.من یه مدت ...

متاسفانه همینم شده ترس از جمعیت‌پیدا کردم 

منی ک توی  اجتماعی بودن حرف اول و میزدم الان منزوی شدم

ماشین نداریم موتور داریم

2706