2733
2739
عنوان

دفعه بد حرف بی جا زد جوابشو بدم؟

223 بازدید | 20 پست

دیشب بابت روز دختر استوری تبریک گذاشتم یکی برگشت گفت شهادت استوری گذاشتنت چیه😏 یا دختر عمه مامانم فوت کرد تولد دختر خواهرم بود استوری گذاشتم باز همین نخود هر اش گفت چرا استوری تبریک گذاشتی دخترعمه مادرت فوت کرد😏😏😏

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

بگو میدونی چرا لاک پشت اینقدرررر عمر میکنه؟چون سرش تو لاک خودشه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو انقدر پیگیر منی حقوق هم بت میدن؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

فک می کنه نماز میخونه یا عزا داری می کنه خیلی مسلمون بیقیه ادم نیستن😏اگه من کافرم بهتر تا یکی مثل این بودن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2738
بگو میدونی چرا لاک پشت اینقدرررر عمر میکنه؟چون سرش تو لاک خودشه

خیلی جدید بود😁👌

ماورای باورهای ما ؛ ماورای بودن و نبودن های ما         آنجا دشتی است فراتر از تصورات راست و چپ...                         تو را آنجا خواهم دید..!

بلاک خداحافظی ...دوری از ادمی ک درکتو نداره راه بهتریه تا همکلامی

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد
2706