2733
2739
عنوان

چ متاهل باشید چ مجرد، این تاپیک زندگیتونو متحول میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 36 پست

من خوندم زیادم جذاب و گیرا نبود

کلا برای ایرانیها نیس زیاد انگار نمیدونم این نظر منه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوندمش و از نظر من این نوع کتاب ها مثل فست فود می‌مونن....بحث عزت نفس و اعتماد به نفس در زنان با کتا ...

خب نگاه. تیتر تاپیکمو عمدا اغراق آمیز نوشتم صرفا ب این دلیل ک تاپیکم دیده شه. وگرنه تیتر کامل اشتباه ست

2728
بسیااار از این نوع کتاب ها و خود این کتاب بدم میاد  چطور واسه آقایون از این دست کتابا نیست ..ه ...

اتفاقا کاربردیه

این کتاب خلاف بقیه کتابا ک دائم ب زن توصیه میکنه ک کوتاه بیاو....بیشتر رو قدرت زن تاکید میکنه،این ک هول نباشن

البته بعضی قسمتاشو قبول ندارم اما بعضی جاهاش واقعا خوبه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2738

کتاب خوبی بود. ارزش خوندن داشت. کلا حرفش این بود که هیچوقت بیش از حد لی لی به لالای مردا نذاریم😂 ولی باید بگم که نمیشه این نسخه رو برای همه پیچید. چون مردایی هستند که به شدت مهر طلب اند و اگه محبت کم ببینند یا کم‌توجهی ببینند جای اینکه جذب بشن واقعا سرد میشن.

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
اتفاقا کاربردیه این کتاب خلاف بقیه کتابا ک دائم ب زن توصیه میکنه ک کوتاه بیاو....بیشتر رو قدرت زن ت ...

از نظر من هرکاری ارزش یکبار خونده شدن را داره 

و هرکسی نطری داره ..برای کسی مثل من که تربیتم از اول این بوده که مستقل باشم و زندگیم حول محور خودم بگرده اصلاا کاربردی نبوده و کلا با این دست کتاب‌ها به این دلیل مخالفم که در جهت رشد شخصیتی یک کتاب نمیتونه شمارو جلو ببره فقط 

از نظر من هرکاری ارزش یکبار خونده شدن را داره  و هرکسی نطری داره ..برای کسی مثل من که تربیتم ا ...

خب این ک نظر خودته

ولی این ک در جهت رشد شخصیتی یک کتاب نمیتونه ادمو جلو ببره فک کنم زیادی اشتباهه

وقتی مجموعه ای از کتاب ها بخونی کم کم باعث میشه کارهایی بکنی ک رشد کنی

اینم ی کتاب از اون دست کتاب هاست

تو این کتاب ب استقلال تاکید شده ولی همش نیست این کتاب در ارتباط با جنس مخالفه نه شغل و استقلال

چیزیه ک باید اموزش ببینیم چون پدر مادرا یاد نمیدن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
خب این ک نظر خودته ولی این ک در جهت رشد شخصیتی یک کتاب نمیتونه ادمو جلو ببره فک کنم زیادی اشتباهه ...

کجای کامنتم من از شغل و استقلال مالی صحبت کردم ؟ 

در رابطه آدم باید مستقل باشه و اولویت خودش چیزی که من توضیح دادم 

دوم زیادی درست یا زیادی اشتباه بودن رو یک شخص تعیین نمیکنه .‌ممکنه واسه شما این مدل کتاب ها کاربرد داشته باشه ..حالا خوبه تو هرکامنتم گفتم نظر من هست یا من خوشم نیومده جالبه خیلی های دیگه هم خوششون نیومده و این عادیه ..خیلی هاهم ممکنه دوست داشته باشن

کجای کامنتم من از شغل و استقلال مالی صحبت کردم ؟  در رابطه آدم باید مستقل باشه و اولویت خودش چ ...

گفتی در جهت رشد شخصیتی یک کتاب نمیتونه شما رو جلو ببره

جواب دادم باید مجموعه ای کتاب خونده شه برای رشد شخصیتی و اینم یک کتاب مفید مثل خیلی کتاب های دیگه

همه روانشناسا با این جمله ک کتاب رشد شخصیتی میده موافقن و خلافش رو اشتباه میدونن

حالا اگر شما خیلی رو اشتباه نبودن تاکید داری اوکی،هرچی شما میگی

2706