2737
2739

چیکار کنم بچه ها 

اول باانتی بیوتیک قوی داشت خوب میشد که ول کردم تا تهش نخوردم دوباره برگشت 

حالا دیگه سفکسیم هم میخورم تاثیری نداره 

سی تی دادم گفتن عفونت و چرک سینوس داری 

کسی اینجوری مثل من هست؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم طب سنتی به من گفت بخور سیر وپیاز بده تا یک هفته بعد قسمتهای کنار پرههای بینی ماساژ بده .بخور که میدی خیلی ببخشیدا چرکها یهو تخلیه میشه من الان بهترم ماه پیش وسط تابستون درد داشتم وعذاب بودم

Javahrdozibarok@
2742

اسپری بینی

سرم نمکی

روغن بنفشه اصل بمال به پیشونیو بغل بینیت ماساژ بده

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

دوستمون درست میگه بخور سیر عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2740
دوستمون درست میگه بخور سیر عالیه

دکتر داخلی زفتم فقط بهم سفکسیم داد تا ده روز گفت بخور

شربت برم هگزین 

و دوروز هم آمپول سفازولین زدم همین 

نه سرم داد نه اسپری نه چیزی

سرم شستشو از داروخانه بخر  با سرنگ بكش ازش  بريز يه طرف بينيت بعد از دهن خالي كن

سخته که از دهان خارج کنم؟

چون من ای نمک درست کردم امروز و از بینی دادم داخل رفت پشت حلقم و نمیشد بیاریش بیزون قورت دادم

دکتر داخلی زفتم فقط بهم سفکسیم داد تا ده روز گفت بخور شربت برم هگزین  و دوروز هم آمپول سفازول ...

با داروی عطاریو گیاهی زودتر خوب میشی من خودم همیشه با سینوسام درگیرم بخورو اسپری بینی فقط خوبم میکنه اصلا چرک خشک‌کن نمیخورم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بگی تمام علائمت چی بود؟

گرفتگی وخشکی بینی وسردرد قسمت بالای  ابروها ودرد زیرچشم ودرد بغل بینی رولپ گاهی اوقات خلط پشت حلق داشتم .حالتی شبیه اینکه یه دونه بزرگ زده روعصب صورت چجور درد میگیره اونطور بود.

Javahrdozibarok@
2706