2733
2739

سلام دوستای گلم میشه برای بابام نفری ۵تا امن یجیب بخونید عمل مغز انجام داده الان۲۰روزه تو ای سی یو هستش بابام سنی نداره همش۴۹سالشه توروخدا با خلوص نیت براش دعا شب اربعینه دعاها مستجاب میشه من به دعاهای تک تک بچه های نی نی سایت اعتقاد دارم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=209468792]خوندم عزیزم     ایشالله خدا خودش سلامتی بده بهش  چرا عمل مغز کرده مشکلش چی بوده ؟[/QUOTEمرسی عزیزم انوریسم مغزی داشتن رفت چکاپ که گفتن خیلی بزرگه باید اورژانسی عمل بشه

2740

امن یجیب مضطر اذا دعا ویکشف السو

چشمای منم آبیه متمایل به قهوه ایه،ولی دیگه خیلی متمایله    

امن یجیب المظطره اذا دعاه وویکشف السو...ام یجیب المظطره اذا دعاه وویکشف السو....ام یجیب المظطره اذا دعاه و یکشف السو...ام یجیب المظطره اذا دعاه ویکشف السو....ام یجیب المظطره اذا دعاه ویکشف السو بحق امام حسین به این شب عزیز قسمش میدم که امشب امام حسین دست شفاشو روی سر پدرتون وتمام بیماران بکشه الهی آمییییین🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😔😔😔

_____________////////"""""""""
الهی  واسش دعا میکنم که هرچه زودتر خوب شه و برگرده خونه گلم

فداتشم گلم ببخشید دوستای گلم حال روحی خوبی ندارم نتونستم تک به تک ازتون تشکر کنم ان شاالله خدا بهترین ها رو نصیبتون کنه

2706